Як видалити збережені паролі в браузері

Відомі браузери, як Google Chrome, Yandex, Edge, Firefox і Opera мають функцію збереження пароля для різних сайтів, щоб швидко увійти потім на ресурс не вводячи логін і пароль. У свою чергу всі логіни і паролі від сайтів, можна синхронізувати в свій аккаунт, щоб можна зайти з іншого ПК і повернути свої збережені паролі, або ж, коли ви видалили браузер і встановили його заново, то синхронізація також поверне вам ваші паролі. Іноді це може стати проблемою, коли кілька людей використовують один обліковий запис або ви з метою безпеки вирішили видалити пароль. Давайте розберемо, як видалити збережені паролі від сайтів в браузері Google Chrome, Yandex, Edge, Firefox і Opera.

Видалити збережені паролі в Chrome

Відкрийте Chrome і в адресному рядку браузера скопіюйте і вставте шлях chrome://settings/passwords. Вас перекине відразу до параметрів і буде запропонований список сайтів, де збереглися ваші паролі. Натисніть навпаки певного сайту на горизонтальне три крапки і виберіть " видалити ". Якщо ви хочете, щоб браузер Chrome більше не зберігав ваші паролі і логіни, то просто вимкніть " Пропонувати зберігати паролі ".

Видалити збережений пароль від сайту в Chrome

Видалити збережені паролі в Yandex

Відкрийте Яндекс браузер і вставте цей шлях в адресний рядок browser://passwords/. Вас відразу перекине до збережених паролів. Виділіть галочками сайти від яких хочете видалити паролі і в самому низу натисніть на " Видалити ". Якщо ви хочете, щоб Яндекс браузер не зберігав ваші паролі, то натисніть праворуч в стовпці по " Налаштування ". Далі знайдіть графу " Паролі " і зніміть всі галочки, які вам непотрібні.

Видалити збережені паролі в Yandex браузері

Видалити збережені паролі в Firefox

Відкрийте Firefox і вставте цей шлях about:preferences#privacyв адресний рядок браузера. Вас перекине в параметр "Конфіденційність та безпека". Прокрутіть просто нижче список і ви побачите графу " Логіни і паролі ". Далі натисніть на " Збережені логіни " і в новому вікні вам буде надано список з вашими паролями для сайтів. Видаліть всі або які ви хочете. Якщо ви не хочете, щоб браузер Firefox зберігав паролі, то просто приберіть галочку " Запитувати збереження логінів і паролів для веб-сайтів ".

Видалити збережені паролі в браузері Firefox

Видалити збережені паролі в Opera

Відкрийте Opera і скопіюйте цей шлях opera://settings/passwordsв адресний рядок браузера. Вас відразу перекине до параметрів збережених паролів. Натисніть на три крапки навпроти сайту, від якого хочете видалити пароль. Якщо ви хочете, щоб браузер Opera не зберігати паролі, то приберіть повзунок в графі " Дозволити зберігати паролі ".

Видалити збережені паролі в браузері Opera