Помилка 0x8000ffff при відновленні системи Windows 10

Стоп-код 0x8000ffff пов'язаний з різними помилками в Windows, такими як Windows Media Player, оновлення Windows, відновлення системи та інші. Тут зібрав до купи кілька відмінно працюють рішень, які допоможуть вирішити проблему не тільки при виникненні помилки при оновленні windows, яке ви бачите в середині процесу 0x8000ffff "Катастрофічна помилка". Через цієї проблеми відновлення системи завершується невдало, але на щастя ви можете зробити це з легкістю після переходу в безпечний режим. Тому вам не потрібно панікувати в цій ситуації, так як опція все ще залишається в ваших руках. Крім того, щоб вирішити проблему з помилкою 0x8000ffff при відновленні системи в Windows 10, ви зустрінете 6 рішень в цій статті. Поява цієї помилки несе ряд причин, і вони полягають у наступному: Інфекція через шкідливого ПО, вірусів і троянів, володіння пошкодженими системними файлами, неправильно завантажені драйвери, коли програмне забезпечення несправні, помилки центру поновлення Windows.

Як виправити помилку 0x8000ffff в Windows 10

Є кілька налаштувань, які можуть допомогти вам у вирішенні цієї помилки в Windows 10. Рекомендую вам створити "точку відновлення системи", щоб в разі чого, негайно усунути проблеми в Windows 10.

1. Перейдіть на обліковий запис адміністратора

При спробі виконати відновлення системи без використання облікового запису адміністратора деякі програми не зможуть перезаписати системні файли. У таких випадках вам необхідно використовувати обліковий запис адміністратора для внесення відповідних змін.

 • Перейдіть в меню "Пуск" і натисніть на картинку користувача.
 • Натисніть "Вихід".
 • Увійдіть під обліковим записом адміністратора і спробуйте зробити ще раз дії, які викликали помилку. Якщо у вас її немає облікового запису адміністратора, то створіть її.

Зміна користувача Windows 10

2. Виконайте оновлення драйверів

Комп'ютери відчувають різні типи проблем через застарілі і помилково-налаштованих, а також несумісних драйверів. Наприклад помилка пов'язана з обмеженою мережею інтернету (Жовтий знак). Ваше завдання - перейти в диспетчер пристроїв, а потім обновити проблемний драйвер з жовтими або червоними значками.

 • Натисніть Win + R і введіть  devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв.

Диспетчер пристроїв


 • Подивіться свій список драйверів і обновіть проблемні.

Якщо відновити не виходить, то видаліть драйвер і перейдіть в центр поновлення windows 10, і дайте системі самої оновити їх. Також можете завантажити драйвера з офіційних сайтів постачальників. Вам ще може стане в нагоді стаття по перевірки поганих драйверів.

Оновити неправильні драйвера

3. Очистіть кеш магазину Microsoft

Натисніть кнопок Win + R і введіть wsreset . Після чого відкриється вікно командного рядка і автоматично очистить кеш магазину Windows 10. Вікно закриється приблизно через Секун 10 і запуститься магазин Windows 10. На цьому етапі процес буде закінчений.

Очищення кешу магазину windows 10

Якщо вище спосіб не спрацював, то знову натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть команду нижче:

C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsStore_8wekyb3d8bbwe\LocalState

4. Переконфігурація і інсталяція Магазину Microsoft

Запустіть PowerShell від імені адміністратора і скопіюйте наступну команду:

powershell-ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage-DisableDevelopmentMode-Register

DisableDevelopmentMode-Register


Іноді опції переконфігуруванні, яку ми зробили вище, недостатньо для усунення помилки 0x8000ffff. В цьому випадку ви можете спробувати повну переустановку Microsoft Store. Відкрийте знову PowerShell від імені адміна і введіть команду:

Get-AppXPackage *WindowsStore* -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

AppXManifest xml

Закрийте PowerShell і перезавантажте систему.

5. Виконати завантаження Windows 10 в режимі Clean Boot

Помилка 0x8000ffff катастрофічного збою в Windows 10 також може бути результатом дефектних сервісів, програм в автозавантаження. Тому чиста завантаження може бути рішенням для усунення цієї помилки. Виконання чистої завантаження зазвичай дозволяє вам увійти в Windows з мінімальною кількістю завантажуваних програм при старті і встановити винуватця, який викликає помилку.

 • Натисніть кнопок Win + R і введіть msconfig .

windows 7


 • У вкладці "Загальні", виберіть " Вибірковий запуск " і зніміть галочку " Завантажувати елементи автозавантаження "

Відключити елементи автозавантаження


 • Перейдіть на вкладку "Служби", поставте знизу галочку " Не додавати служби Майкрософт " і виберіть у списку всі служби і натисніть " Вимкнути всі ".

Вимкнути всі служби автозавантаження


 • Тепер перейдіть у вкладку "Автозавантаження" і натисніть на посилання " Відкрити диспетчер задач ".

Автозавантаження через конфігурацію


 • Вимкніть всі програми запуску в списку.

Закрийте диспетчер задач і натисніть кнопку OK в попередньому вікні "параметрах конфігурації". Перезапустіть систему Windows. Після перезапуску комп'ютера включіть програми запуску по одному і перевірте, який додаток видає помилку.

Відключити процеси в диспетчері завдань

6. Сканування на наявність вірусу

Дуже часто Windows 10 відчуває різні прикрі помилки через зараження шкідливими програмами. У більшості випадків ПК заражаються зловмисниками, тому ви повинні негайно перевірити їх присутність на вашому комп'ютері. Мої пропозицію будуть наступними, першому справою потрібно перевірити систему антивірусним сканером, а потім встановити платний або безкоштовний антивірусний продукт.

 • Встановіть будь-який популярний антивірусний сканер. Я схиляюся до Zemana.
 • Після скан-перевірці, встановіть функціональний антивірусний продукт.

Якщо помилка 0x8000ffff продовжує відбуватися, виконайте наступний метод.

7. Запустіть перевірку системних файлів

System File Checker - це вбудований інструмент, який додатково перевіряє пошкоджені системні файли на комп'ютері, в разі виявлення помилкового файлу, інструмент спробує відновити його і помилка 0x8000ffff повинна зважитися. Читайте повне керівництво по відновлення системних файлів.

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступну команду  sfc / scannow .

Команда запускає сканування всіх пошкоджених файлів на вашому комп'ютері, включаючи ті, які викликають помилку 0x8000ffff. Отже, процес може зайняти багато часу, тому зачекайте сканування закінчиться. Після завершення сканування дотримуйтесь інструкцій на екрані.

CMD sfc / scannow

8. Змініть ключ реєстру

Пошкоджений розділ реєстру також несе відповідальність за помилку. Якщо ви досвідчений користувач, краще змінити деякі ключі реєстру, щоб вирішити проблему 0x8000ffff. Рекомендую мало досвідченим користувачем зробити резервну копію реєстру, щоб в разі чого, відновити його.

 • Натисніть "пошук" windows і введіть regedit , запустіть його.


Перейдіть в реєстрі за наступним шляхом, точніше бути, вам належить 3 різних шляхи:

 • HKEY_LOCAL_MACHINE\COMPONENTS\AdvancedInstallersNeedResolving
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\COMPONENTS\NextQueueEntryIndex
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\COMPONENTS\PendingXmlIdentifier

Примітка:  Це рішення буде працювати тільки в тому випадку, якщо у вас є вищезгадані ключі .

Клацніть правою кнопкою миші на опції  AdvancedInstallersNeedResolving , NextQueueEntryIndex і PendingXmlIdentifier  відповідно. У меню натисніть " Видалити ". Після видалення трьох параметрів з реєстру, перезавантажте комп'ютер. Сподіваюся ви виправили помилку 0x8000ffff при відновленні системи.