Виправити помилку 0x80072EE2 при оновленні Windows 10

При спробі завантажити оновлення Windows 10, якщо ви отримаєте код помилки  0x80072EE2 в центрі оновлень Windows 10, тоді щось блокує службу оновлення і не дозволяє підключитися до сервера Microsoft. Цей код помилки означає  ERROR_INTERNET_TIMEOUT , і разом з цим ви можете отримати наступне повідомлення - " Центр оновлення Windows виявив невідому помилку"  або " Windows не змогла знайти нові оновлення" . Давайте розберемо пару рекомендацій, як виправити помилку 80072EE2 Оновлення Windows.

Як виправити помилку 0x80072EE2 поновлення Windows 10

1. Перезавантажте комп'ютер і переконайтеся, що Інтернет працює

Швидше за все, Windows 10 не може правильно підключитися до Інтернету. Перезапустіть ПК, роутер і перевірте усуває це чи вашу проблему. Спробуйте підключитися до до іншого джерела інтернету, наприклад через мобільний точку доступу. Якщо нічого не допомогло, то нижче два способи допоможуть Вам виправити помилку 0x80072EE2.

  1. Скиньте DNS, Winsock і TCP / IP протокол.
  2. Спробуйте змінити DNS на загальнодоступний, як Google - 8.8.8.8 - 8.8.4.4 .

Використовувати DNS від гугл

2. Запуск засіб усунення неполадок Windows Update

Запустіть вбудований інструмент усунення неполадок " Виправлення помилок у службі Windows Update ", щоб усунути найбільш поширені проблеми з оновленням в Windows 10.

  • Також, його можна запустити через " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Усунення неполадок "> " Центр оновлення Windows ".

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

3. Запустіть засіб усунення неполадок Microsoft в Інтернеті

Ви також можете виправити помилки оновлення Windows за допомогою усунення неполадок діагностики мереж від Microsoft. Він сканує ваш комп'ютер на наявність проблем і усуває проблеми.

  • Перейдіть і скачайте " Діагностика мережевих адаптерів і усунення проблем з інтернетом ".

4.  Перезапустіть службу BITS

BITS або фонового служба передачі є частиною служби Windows Update, яка управляє завантаженням фонотеки служби Windows Update, сканування нових оновлень і т. Д. Якщо ваше оновлення зазнає невдачі кілька разів, ви можете перезапустити службу BITS.

  • Натисніть  Win + R  і введіть  services.msc.

Диспетчер служб windows


  • Знайдіть службу " Фонова інтелектуальна служба передачі (BITS) " і натисніть на неї два рази.
  • Зупиніть,  а потім  запустіть  цю службу. Перевірте, чи з'являється помилка 0x80072EE2 при оновленні.
  • Якщо вона з'являється, то встановіть для параметра " Тип запуску " значення " Автоматично (відкладений запуск) " і натисніть " Застосувати ". Потім використовуйте кнопку " Зупинити ", а потім використовуйте кнопку " Запустити ", щоб перезапустити службу.

5. Тимчасово  відключити антивірус

Відомо, що Антивірусне програмне забезпечення може блокувати запуск оновлення системи Windows. Ви можете відключити антивірус на час або видалити його повністю, а потім перевірити, чи вирішено проблему.

6. Спробуйте оновити в стані чистої завантаження

Завантажитеся в стан чистої завантаження і запустіть Оновлення Windows 10. Це завантажить вашу систему з процесами від Microsoft і відключить інші різні встановлені служби, які можуть блокувати оновлення.