Як відкрити закриту вкладку

Коли ви в пошуках будь-якої потрібно інформації. то відкриваєте багато вкладок в браузері, щоб вибрати кращі джерела. Іноді буває так, що ви знайшли потрібний сайт і вирішили подивитися ще пару, через деякий час ви ненароком закриваєте вкладку з потрібним вам сайтом і не знаєте як відкрити його назад. Давайте розберемо, як відкрити закриту вкладку в браузері Chrome, Яндекс, Edge або Firefox.

Універсальний метод для всіх браузерів

Цей метод відкриття закритих вкладок підійде для всіх популярних браузерів як Chrome, Яндекс, Edge і Firefox. Є один нюанс, цей спосіб запам'ятовує до 10 останніх закритих вкладок. Якщо ви закрили вкладку та хочете її швидко відкрити назад, то:

  • Натисніть кнопок Ctrl + Shift + T .

Ctrl + Shift + T відкрити закриту вкладку в браузері

Відкриття закритих вкладок з історії браузера

Якщо вам потрібно знайти вкладку закриту 2 дня назад і більше, то потрібно скористатися історією браузера. Ви можете відкрити будь-який браузер і натиснути поєднання клавіш Ctrl + H , щоб відразу відкрити журнал історії будь-якого нижче браузера або нижче виконати кроки для кожного окремого браузера.

Microsoft Edge

У браузері Microsoft Edge натисніть в правому верхньому куті на горизонтальне три крапки і виберіть " Журнал "> " Управління журналом ". Вас перекине в історію відвідувань сайтів, де ви можете відкрити будь-яку закриту вкладку.

Журнал браузера Microsoft Edge

Google Chrome

У браузері Google Chrome натисніть в правому верхньому куті на вертикальне три крапки і виберіть " Історія "> " Історія ". Далі в списку знайдіть потрібний вам сайт, який ви хочете відкрити.

Історія браузера Chrome google

Яндекс Браузер

В Яндекс браузері натисніть в правому верхньому куті на горизонтальні палички і виберіть " Історія "> " Історія ". Далі в списку ви можете відкрити закриту вами вкладку сайту.

Історія яндекс браузера

Mozilla Firefox

У браузері Mozilla Firefox натисніть в правому верхньому куті на вертикальні палички і виберіть " Журнал "> " Показати весь журнал ". Далі буде надано список відвіданих сайтів і ви зможете відкрити закриту вкладку.

Журнал браузера Mozilla Firefox