Як відкалібрувати монітор в windows 10

Поліпшити якість зображення за допомогою бічних кнопок на моніторі не завжди достатньо, що б показник був на піку гарного відображення. Вбудований калібрувальний інструмент в windows 10 дозволить Вам переконається, що ваш монітор може показувати куди краще. Для виробників контенту головне переконатися, що робота з'явиться на інших пристроях, такий же стандартної за якістю. Для звичайних користувачів, буде покращено перегляд фільмів і фотографій. Перед тим як відкалібрувати монітор в windows 10, скиньте настройки монітора до заводських і вимкніть світло в приміщенні, в уникнення відблисків.

Де знаходяться настройки калібрування монітора

1 спосіб . Так як Windows 10 оновлюється і змінюються весь час розташування налаштувань, вирішив додати два способи для заходу в параметри калібрування моника.

  • Відкрийте " Параметри " і просто в пошуку напишіть " Калібрування квітів монітора ".
  • Після відкриття нового вікна, переходите до нижнього методу "Як налаштувати за допомогою інструмента калібрування кольору".

Калібрування кольорів монітора вхід в настройки


2 спосіб . Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть "Параметри екрану".

Контекстне меню


У вікні, що з'явилося натисніть "Додаткові параметри екрану".

параметри екрану


Ось ми і підійшли до двох параметрах які нам потрібні: "Управління кольором", "Калібрування квітів". Розберемо нижче ці два параметри докладно.

Розширені можливості пошуку екрану

Як користуватися керуванням кольору в windows 10

Щоб відкалібрувати монітор в windows 10, потрібно скористатися "управлінням кольором", яке показує встановлені профілі для вашого монітора. У рядку "Пристрої" показує профілю всіх підключених пристроїв до комп'ютера і пов'язаних профілів. На внесок "Усі профілі", відображаються всі доступні профілі. Виберіть кілька варіантів що б подивитися як вони з'являються. Для істинно точних результатів ви можете створити колірний профіль за допомогою функції «Калібрування кольору".

управління кольором

Як налаштувати за допомогою інструмента калібрування кольору

Щоб відрегулювати кольори і відкалібрувати монітор в windows 10, потрібно використовувати кнопки монітора для регулювання певного кольору аспектів. Перетягніть вікно вітання на калібрувальний монітор. Навіть якщо у вас кілька моніторів однаковою марки і моделі, то їх потрібно налаштовувати окремо кожен. Натисніть "Далі".

калібрування кольору

Майстер показує, що гамма контролює кількість світла що випускається з певного кольору. Натиснувши "далі" ви зможете використовувати повзунок для регулювання.

Калібрування кольорів екрану


Досягніть мінімальної видимості невеликих точок в центрі кожного кола, як каже нам майстер.

Налаштування гами


Яскравість і контрастність будуть скориговані з ваших кнопок на моніторі. На деяких моніторах є кнопки які відразу регулюють яскравість і контрастність, в той час як на інших потрібно буде увійти в меню на моніторі і вибрати там цих два параметра. Щоб приступити до налаштування, натисніть далі.

Налаштування яскравості

Налаштування рівня яскравість, щоб сорочка не зливалася з костюмом, а X був ледве видно, як пропонує вам майстер.

Елемент управління кольором


Налаштуйте роздільну здатність середньому малюнку за рекомендацією.

регулювання контрастності


З колірним балансом, кольори не повинні "текти" в сірих тонах. Натисніть далі для регулювання.

Баланс білого


Перетягуючи повзунки Вирівняйте кольору.

Регулювання балансу білого


Тепер можете перемикатися між попередньої калібрування і тче. Якщо все влаштовує, натисніть готово, в іншому випадку натисніть скасування, що б скасувати.

Відкалібрувати монітор в windows 10


 Пошук та усунення несправностей які можуть виникнути

Якщо кольори як і раніше не виглядають як потрібно, то швидше за все у вас вийшла з ладу відео карта або монітор потребує заміни. Спробуйте підключити інший монітор до комп'ютера і перевірити. Якщо проблема не усунулася, то потрібно буде замінити відеокарту або перевірити її заміною на іншу. Правильно відкалібрувати монітор в windows 10 допоможе значно поліпшити якість роботи для фотографів, відео операторів, графічних дизайнерів і творчих особистостей. Чи поліпшить якість зображень і комп'ютерних ігор.