Як оновити драйвер Nvidia без встановлення GeForce Experience

Серед всіх апаратних компонентів комп'ютера, процесор, оперативна пам'ять і жорсткий диск є найважливішими, коли мова заходить про гарну продуктивності нашого ПК. Проте,  відеокарта  є ще одним компонентом, який необхідно враховувати, особливо для тих, хто присвячує себе графічного дизайну, спостерігаючи за якістю мультимедійного контенту або для геймерів, які хочуть, щоб їх улюблені письменники і поети були на можливе максимумі з графічного якості.

Будь-який пристрій або апаратний компонент, який ми встановили або підключили до комп'ютера, повинні завжди мати  оновлені драйвери . Windows намагається автоматично оновлювати драйвери зі своїх серверів, але у випадку з відеокартами, необхідно використовувати оновлення, які виробники роблять доступними, і виконувати установку або оновлення драйверів  вручну .

TinyNvidiaUpdateChecker оновлює і встановлює драйвер Nvidia GeForce

Будемо використовувати додаток TinyNvidiaUpdateChecker, яке було розроблено, щоб допомогти користувачам Windows оновити драйвери Nvidia GeForce,  не покладаючись на GeForce Experience . Це невелика програма, яка перевіряє оновлення драйверів, які ми використовуємо для нашої відео-графіки і в цьому випадки, дозволяє завантажувати і встановлювати їх легко.

Перейшовши на сайт, перегорніть вниз до заголовка download і натисніть посилання в тексті here .

завантажити TinyNvidiaUpdateChecker


Виберіть для завантаження TinyNvidiaUpdateChecker. exe .

TinyNvidiaUpdateChecker скачати з Гітхаб


Коли перший раз запуститися утиліта під виглядом командного рядка, то вам буде запропоновано відповісти на кілька запитань, після чого піде аналіз графічного чіпа і завантаження оновлень драйверів Nvidia GeForce.

Командний рядок TinyNvidiaUpdateChecker