Завантажити d3d9.dll і виправити помилку в Windows

Коли ви намагаєтеся запустити програму або гру, то можете побачити деякі помилки пов'язані з d3d9.dll файлом, такі як відсутність файлу , завантаження помилки , не вдалося знайти , не вдалося зареєструвати і т.п. Помилки DLL особливо поширені, коли користувачі скачують піратські версії ігор з торентів. Адже створили цих ріпаку, погано упаковують гру, і в самому установнику може бути відсутнім d3d9.dll файл, який потрібно для нормальної роботи самої гри, наприклад Fallout 3. D3d9.dll - це файл бібліотеки " Microsoft Direct3D 9 Runtime", Розроблений Microsoft Corporation в рамках" Операційної системи Microsoft Windows ". Давайте розберемо як завантажити d3d9.dll файл і виправити помилку в Windows 10/7, але перш, перезавантажте ПК і перевірте, чи з'являється вона.

відсутня d3d9.dll

Переінсталюйте DirectX

Деякі ігри та програми можуть не встановити або оновити свої додаткові компоненти при установки. В цьому випадку, потрібно завантажити DirectX для кінцевих користувачів. Установка DirectX замінить пошкоджені файли, якщо вони є, і доповнить відсутні, тим самим виправить помилку.

  • Перейдіть на офіційний сайт Microsoft і скачайте DirectX (June 2010).

Далі не буде прямої установки DirectX, вам потрібно спочатку розпакувати завантажений .exe. Вкажіть місце куди потрібно розпакувати.

DirectX (June 2010) розпакування


Перейдіть в вказане вами місце, в моєму випадку це локальний диск E і призначена папка directx. У цій папці ви знайдіть DXSETUP.exe і запустіть його. Встановиться сам DirectX і після цього, бажано, потрібно перезавантажити ПК.

Запуск exe для установки Directx

Вимкніть накладення / оверлей в VoIP програмах

Функція накладення в mumble, Steam, Discord, TeamSpeak і подібних програмах для зв'язку в іграх, дозволяє накладати під час гри розмовляють користувачів за поточною запущеної грі. Це дозволяє побачити, хто слухає і каже в грі, не звертаючи саму гру. Деякі Voip програми забезпечує підтримку накладень для ігор, що використовують Direct3D 9, 10, 11 Runtime в ОС Windows / Linux і OpenGL. Іноді це може призвести до помилки d3d 9 .dll, d3d 10 .dll і d3d 11 .dll, і вам потрібно відключити її для конкретної гри.

  • Так як програм для зв'язку багато, вам потрібно звернутися до пошуку Google або Яндекс, щоб дізнатися як відключити накладення або оверлей на ігри .

Встановіть DirectX з інсталяційного диска або папки з грою / програмою

Установка DirectX з компакт-диска з грою може усунути проблему з d3d9.dll файлом. Якщо ви завантажили гру або програму з торрента, то дивіться в самій папці гри, там повинен бути установник DirectX.

DirectX в самій грі

Оновлення драйверів відеокарти

Іноді можуть виникати проблеми з драйверами відеокарти, які необхідно оновити, щоб виправити цю помилку. Перейдіть на оціальний сайт свого виробника відеокарт і скачайте останню версію драйвера для своєї відеокарти.Дивіться ще:

  • Завантажити xinput1_3.dll або d3dx9_43.dll для Windows 10/8/7
  • Завантажити d3dcompiler_43.dll і виправити помилку в Windows 10 / 8.1 / 7
  • Завантажити D3Dcompiler_47.dll для Windows 7
  • Як завантажити, встановити і оновити DirectX на ПК
  • Включити і Завантажити DirectPlay для Windows 10