Як зробити повну резервну копію Windows 10

Функція резервного копіювання включає в себе копію всієї системи біт за бітом. Резервна копія windows включає в себе повну установку операційної системи, налаштування додатків, особисті дані, навіть фон робочого столу. Можна перенести всю інформацію з жорсткого диска на інший комп'ютер. Основним її функція є те, що ви зможете відновити систему після критичні помилки, апаратного або програмного збою. Недоліком є, що ви не зможете відновити окремі файли, але витягти якісь фотографії, документи цілком можливо. Запам'ятайте! Створення резервних копій потрібно робити періодично, щоб в разі краху windows не втратити важливі файли. Наприклад у мене була проблема, коли я конвертував стилі розділів з MBR в GPT і в моєму випадку все пішло не так.Я підключив флешку з резервною копією windows 10 і у мене залишилося все як було.

Як зробити резервне копіювання образу Windows 10

  • Перейдіть в Панель управління і натисніть Система і безпека .

панель управленія_2


  • Виберіть Історія файлів .

Історія файлів

  • Натисніть внизу зліва Резервна копія образу системи .

Резервна копія образу системи


  • Зліва з боку Створення образу системи .

Створення образу системи


  • Виберіть, куди саме ви хочете зберегти вашу копію. Це може бути локальний диск, мережевий комп, флешка, сд-диск.

Куди зберегти архів


  • Я роблю всю копію жорсткого диска, але ви можете тільки окремий локальний диск на якому стоїть система. Далі ви можете займатися своїми справами за комп'ютером і чекати закінчення процесу. Після закінчення вам ще буде запропоновано створити диск відновлення, з якого можна буде завантажитися і запустити процес з резервної копії, але краще створіть його вручну.

Вибір дисків для архівації

Відновлення комп'ютера з резервної копії windows 10

Підключіть пристрій на якому знаходиться копія вашої системи, і перезавантажте комп'ютер з інсталяційного диска windows. Дивіться, як в БІОС вибрати завантаження пристрою. Під час установки windows, натисніть кнопку Далі , виберіть Відновити комп'ютер , яка знаходиться в нижньому лівому кутку екрана. Далі натисніть на усунення несправностей , клацніть Додаткові параметри і виберіть  System Recovery Image (Відновити образ системи) . Виберіть систему, яку потрібно відновити, натисніть Далі і Готово.