Запрошення операція вимагає підвищення - Код 740

При відкритті деяких файлів, папок або при запуску програм, вам може видати помилку " Запрошення операція вимагає підвищення ". Ця помилка відома також, як " Неможливо виконати файл " з кодом 740 і описом CreateProcess , і служить для заходів безпеки в Windows. Щоб подолати цю помилку, Вам потрібні більш високі привілеї в системі. Цю помилку можна зустріти в Windows 7 і Windows 8.1, але частіше за все, вона з'являється в Windows 10, так як система більш захищена в плані доступу до папок, особливо диска C: \. Також помилка може з'явиться, коли ви завантажили якийсь файл і намагаєтеся запустити його. Давайте розберемо, як вирішити проблему.

Запрошення операція вимагає підвищення

1. Запуск програми від імені адміністратора

Коли ви намагаєтеся запустити програму або отримати доступ до певного файлу, але стикаєтеся з помилкою збою 740 , то найпростішим рішенням буде запустити програму від імені адміністратора. Знайдіть ярлик програми, яка вам видає помилку. Це може бути і установник, який ви завантажили. Далі натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть " Властивості ". Перейдіть у вкладку "Сумісність" і встановите галочку " Запускати цю програму від імені адміністратора ".

Запускати цю програму від імені адміністратора

Порада: Якщо ви натиснете нижче "Змінити параметрів для всіх користувачів" (вище малюнок), то ви зробите можливість, щоб запускали всі користувачі.

Запускати цю програму від імені адміністратора для всіх користувачів

2. Змінити власника диска

Наступний спосіб, щоб виправити помилку "Запрошення операція вимагає підвищення" з кодом 740, буде полягати в зміні власника диска. Ви повинні бути завантажені з обліковим записом, яка має права адміністратора. Натисніть правою кнопкою миші на диску і виберіть "Властивості ".

Вхід в властивості диска

У новому вікні перейдіть в вкладку " Безпека " та нижче натисніть на " Додатково ".

Додатково диск C

Далі натисніть в графі Власник на " Змінити ". У новому вікні натисніть на "Додатково". У наступному вікні натисніть праворуч на "Пошук" і вам знизу видасть список всіх користувачів в системі. Виберіть свій обліковий запис і натисніть OK. Не поспішайте закривати все, дивіться нижче.

змінити власника диска

Коли ви натиснете OK в попередніх двох вікнах, то в останньому залишилися вікні поставте галочку " Замінити власника контейнерів і об'єктів ". Застосувати і OK.

замінити власника контейнерів і об'єктів

3. Відключити схвалення адміністратора

Помилка " Неможливо виконати файл " або " Запрошення операція вимагає підвищення " з кодом події 740 може з'явиться після оновлення системи Windows до останньої версії. Це може статися, так як при оновленні системи іноді за замовчуванням включається опція " Затвердження адміністратором для вбудованого адміністратора ". Отже, ваш комп'ютер буде запитувати дозвіл кожен раз, коли ви робите все, що вимагає адміністративного доступу, незалежно від типу вашого облікового запису. Таким чином, для вирішення цієї проблеми вам просто потрібно відключити опцію " Затвердження адміністратором для вбудованого адміністратора ".

Натисніть Win + R і введіть gpedit.msc , щоб відкрити редактор групових політик. У редакторі перейдіть " Конфігурація комп'ютера "> " Конфігурація Windows "> " Параметри безпеки "> " Локальні політики "> " Параметри безпеки ". З правого боку знайдіть " Служба захисту користувачів: режим адміністративного підтвердження для вбудованої облікового запису адміністратора " і натиснете по цій графі два рази. У новому вікні виберіть " Відключено ", застосувати і OK. перезавантажте ПК, щоб зміни вступили в силу.

відключити режим адміністративного підтвердження для вбудованої облікового запису адміністратора

4. Відключити UAC

Налаштування UAC (контролю облікових записів) можуть бути причиною цієї помилки. Отже, ви можете відключити контроль облікових записів і перевірити. Для цього натисніть Win + R і введіть UserAccountControlSettings .

UAC win + R

Далі перетягніть повзунок в самий низ " Ніколи не повідомляти ". Тим самим ви вимкніть контроль облікових записів (UAC). Перевірте чи вирішує це помилку з правами підвищення в Windows.

відключити UAC