Записки - Стікери на робочий стіл в Windows 10 без програм

Вам більше не потрібно завантажувати сторонні програми для нотаток на робочому столі. Напевно, багато хто ще не чули, що в Windows 10 є вбудований додаток " Записки " для нотаток і записів у вигляді стікерів на робочий стіл Windows 10. Ви можете додати навіть зображення або анімовану картинку у форматі gif. Всі записки з нотатками можна автоматично зберігати в хмару OneDrive і відкрити потім їх в будь-якій точці світу. Якщо вам набридло клеїти на монітор паперові стікери, то давайте розберемо, як зробити віртуальні записки на робочий стіл Windows 10 без сторонніх програм.

Примітка: У Windows 10 до версії 1909 вони називалися "Нотатки" або "Sticky Notes". З версії 1909 вони називаються "Записки".

Записки на робочий стіл Windows 10

Крок 1 . Наберіть в " Пошуку " меню пуск слово " Записки " та запустіть цю програму в відповідностях. Ви також можете його закріпити на панелі завдань або на початковому екрані, щоб в подальшому було зручно експлуатувати цей додаток.

Запуск програми Записки

Крок 2 . Це головне ваше вікно всіх майбутніх стікерів і заміток. Якщо у вас буде більше 100 записів, то ви можете скористатися пошуком, який швидко вам знайде ту чи іншу замітку за набраним слову. Натисніть іконку у вигляді шестерінки і ви там зможете включити синхронізацію з хмарою. Натисніть на + в лівій частині і створиться стікер.

Sticky Notes

Крок 3 . Далі з'явиться стікер. Там ви можете залишити замітку про що-небудь, нагадування, перетягнути картинку або анімоване зображення. Після того, як ви створили замітку, ви її можете закрити і вся інформація зберегтися навіть після перезавантаження ПК. Також ви можете налаштувати зовнішній вигляд і зробити будь-який розмір стікера, розширити його за бік вікна.

Стікер в Windows 10