Wmi provider host (WmiPrvSE.exe): Високе завантаження ЦП в Windows 10

Процес  VMI Provider Host  ( WmiPrvSE.exe) Створює високе завантаження процесора в Windows 10? Насправді WmiPrvSE вказує на службу постачальника інструментарію управління Windows, яка іноді постійно використовує ресурси вашої системи. Незвичайна поведінка процесу робить ПК повільним. Проблема WmiPrvSE.exe в основному виникає, коли служба не відповідає шаблонах, для яких вона призначена. Однак ця конкретна служба WmiPrvSE, використовується розробниками для цілей моніторингу та в більшості випадків стикається з виробничим середовищем після поновлення з Windows 7 до 10. Зазвичай користувачі часто відкривають диспетчер задач і намагаються з'ясувати, в чому полягає проблема. Перше, що вони роблять, це перевіряють запущені процеси в диспетчері завдань і намагаються знайти причину проблеми. Отже, давайте розберемо способи, як виправити високе завантаження ЦП.

Як зрозуміти, якщо WmiPrvSE.exe викликає високе завантаження процесора?

У Windows 10, процес WmiPrvSE.exe споживає високе завантаження ЦП (майже 100%) протягом декількох хвилин в період часу 15-20 хвилин. Щоб перевірити, чи є високе завантаження ЦП через WmiPrvSE.exe, вам потрібно скористатися допомогою диспетчера задач. Диспетчер завдань можна відкрити поєднанням кнопок Ctrl + Shift + Esc . У вкладці "Процеси" ви побачите опис  VMI Provider Host - це і є WmiPrvSE.exe. Перейдіть у вкладку подробиці і знайдете  WmiPrvSE.exe і запам'ятайте ВД.

wmi provider host в диспетчері завдань

Далі відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду  tasklist /m wmiperfclass.dll. Ви побачите список процесів WmiPrvSE.exe з цим модулем. В основному індекс містить один окремий процес, але якщо у вас є як 32-розрядні, так і 64-розрядні клієнти, вам можуть бути видні два процеси. Однак, якщо ІД перерахованих процесів аналогічний ВД диспетчера задач, існує висока ймовірність того, що ви зіткнулися з проблемою високого завантаження ЦП служби VMI Provider Host (WmiPrvSE.exe) .

список пов'язаних процесів

Як виправити високе завантаження процесора службою VMI Provider Host  ( WmiPrvSE.exe ) в Windows 10

1. Перезапустіть службу WMI

Після визначення процесу, який використовує багато дескрипторів або багато пам'яті, ви можете перезапустити його, тому-що в більшості випадків проблема не більше, ніж звичайна витік пам'яті. Виконайте наступні дії:

  • Натисніть кнопок Win + R і введіть  services.msc, щоб запустити служби.
  • У списку знайдіть " Інструментарій управління Windows ", натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть з меню " Запустити знову ".

Інструментарій управління Windows

2. Оновлення свій комп'ютер

Іноді не отримання останніх оновлень системи можуть викликати цю проблему із завантаженням ЦП.

  • Перейдіть "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Центр оновлення Windows" і перевірте наявність останніх оновлень.

Перевірка наявності оновлень windows 10

3. Перезапуск інших служб

Багато користувачів форуму Microsoft вважають, що високе завантаження ЦП цієї конкретної служби викликана деякими іншими службами, пов'язаними з WmiPrvSE.exe. Отже, коли ви перезапустіть їх, ви вирішите проблему високого завантаження ЦП. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди по одній:

Деякі служби не можуть бути зупинені, так так як вони в роботі. З цього, може знадобитися завантажитися в безпечному режимі або виконати Чисту завантаження Windows.

  1. net stop iphlpsvc
  2. net stop wscsvc
  3. net stop Winmgmt
  4. net start Winmgmt
  5. net start wscsvc
  6. net start iphlpsvc

Після виконання команд, перезавантажте свій ПК і подивіться чи вирішена проблема з високим завантаженням ЦП пов'язаної служби  VMI Provider Host WmiPrvSE.exe.