Помилка 1067: Процес був несподівано завершено

Коли ви встановили програму або гру, яка встановлює в систему Windows свою службу, то ви можете при запуску цієї служби зіткнутися з помилкою " Помилка 1067: Процес був несподівано завершено ". Ця помилка виникає в основному через несправні служб або пошкоджених налаштувань цієї конкретної служби. Помилка 1067 може виникнути з будь-якої з фонових служб на вашому комп'ютері з Windows 10, але в основному вона зустрічається в SQL, MySQL і audio. Я буду показувати приклад на службі EasyAntiCheat, яка при запуску видавала мені помилку +1067.

Виправити помилку +1067, коли процес був несподівано завершено

Перш ніж приступити, перезавантажте ПК і перевірте помилку. Вимкніть сторонні антивірусні програми і повторно програму або гру, якщо помилка в цих службах. І перш ніж приступити до виправлень, рекомендую створити точку відновлення системи для безпеки.

1. Видалити пошкоджену службу з реєстру

Натисніть кнопок Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У редакторі реєстру перейдіть по шляху:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\
  • Далі знайдіть проблемну службу, в моєму випадки це EasyAntiCheat.
  • Натисніть по ній правою кнопкою миші і виберіть "Експортувати", щоб зробити резервну копію.
  • Далі натисніть по ній правою кнопкою миші і виберіть " Видалити ".
  • Перезавантажте ПК і це оновить або перевстановить службу в Windows.

Якщо не допомогло, то ви можете об'єднати параметри цієї служби. У нас є резервна копія, яку ми створили. Натисніть по ній два рази і встановіть параметри реєстру для цієї служби.

експорт параметрів служби в реєстрі

2. Запуск служби вручну

Натисніть комбінацію клавіш Win + R і введіть services.msc , щоб відкрити служби. Знайдіть службу, яка видає вам помилку 1067, в моєму випадку ця EasyAntiCheat, і натисніть по ній правою кнопкою миші, і виберіть " Запустити ". Тип запуску НЕ повинен бути "відключено". Перевірте, чи усунуто помилка.

запуск служби вручну

3. Перевірка системних файлів

Пошкоджені системні файли можуть видавати помилку тисячі шістьдесят-сім при запуску служби. Спробуємо відновити системні пошкоджені файли, якщо вони є. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команду по черзі, чекаючи закінчення процесу після кожної:

  1. sfc /scannow
  2. Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Перевірка і відновлення файлів

4. Безпечний режим

Цей метод допоможе вам, якщо ви у вас помилка в системній службі, а не тієї, яка встановлює стороння програма або драйвер. Завантажитеся в безпечному режимі і подивіться, чи запускається та системна служба, яка видає помилку 1067. Іноді сторонні драйвера і служби можуть заважати нормальному функціонуванню системи.

  • Потрапте в додаткові параметри, виберіть "Параметри завантаження"> "Перезавантажити"> і натиснути кнопку F4 (Включити безпечний режим) .

параметри завантаження