CMD: Недостатньо ресурсів пам'яті для обробки цієї команди

Якщо ви відкриєте командний рядок і побачите повідомлення "Недостатньо ресурсів пам'яті для обробки цієї команди у вікні командного рядка в Windows 10", то ця помилка може з'явиться, якщо ви відкриваєте CMD в середовищі предустановки Windows, середовищі відновлення Windows або запускаєте комп'ютер з інсталяційного носія. Microsoft говорить, що це повідомлення з'являється замість "(c) 2018 Microsoft Corporation, всі права захищені" - і це помилка в Windows 10 v1803, яка була виправлена ​​в більш пізніх версіях.

Ця проблема виникає через те, що файл ресурсів не включений в компоненти, що відповідають за збереження цих рядків про авторські права. В результаті, коли командний рядок намагається прочитати рядок, вона не може знайти рядок і передбачає, що причина, по якій рядок не була знайдена, є станом нестачі пам'яті.

Це не відбувається через будь-якої нестачі пам'яті і не робить ніякого впливу на будь-яку функціональність. Ви повинні просто ігнорувати це повідомлення і продовжити роботу з допомогою командного рядка. Проте, якщо ви бачите це повідомлення при будь-яких інших обставин, ви можете або перезавантажити систему, або закрити всі відкриті небажане програмне забезпечення та процеси, а потім відкрити командний рядок і подивитися. Якщо це не допомагає, спробуйте запустити DISM для відновлення потенційно пошкодженого образу системи.