Файл iTunes library.itl неможливо прочитати в Windows 10

У Windows 10 є дві різні версії iTunes: Настільна Win32 для Windows 7 і UWP яка завантажується з microsoft store Windows 10. Ви користуєтеся iTunes, яку завантажили з магазину Windows 10, потім ви вирішили замінити на настільний Win32 iTunes. В цьому випадку вам і видасть помилку, що файл iTunes library.itl неможливо прочитати, так як він був створений більш новою версією програми. Ця помилка не обмежується тільки Windows 10. Вона може з'являтися в версіях macOS старше Catalina. Незважаючи на це, виправлення буде працювати для двох варіантів. Давайте розберемо, як виправити помилку.

Файл iTunes library.itl неможливо прочитати

Виправити помилку файлу library.itl в iTunes

Щоб виправити помилку, коли файл "iTunes library.itl" неможливо прочитати, необхідно видалити цей файл. У Windows 10 перейдіть по шляху C: \ Users \ Ім'я Користувача \ Music і видаліть файл iTunes library.itl. У macOS файл знаходиться в наступному місці / Users / Ваше ім'я / Music. Відкрийте програму iTunes і воно буде працювати без помилок.

розташування файлу iTunes library.itl в Win10

Як тільки ви видалите цей файл, вам потрібно буде знову синхронізувати вашу бібліотеку. Підключіть свій iPhone до комп'ютера і синхронізуйте всі. Видалення файлу не призведе до видалення музики, відео, фотографій з вашої бібліотеки. Коли ви знову синхронізуєте свій телефон, буде створений новий файл iTunes library.itl. Якщо ви завжди оновлюєте iTunes до останньої версії, коли вам буде це запропоновано, у вас більше не повинно бути цієї проблеми.