Виправити помилки в Центрі Оновлення Windows 10

З моменту випуску першого поновлення windows 10, microsoft дуже інтенсивно почав підтримувати операційну систему. Випускаючи щомісяця два патча для поновлення. Один патч для безпеки, другий для обслуговування системи (усунення багів, лагів, поліпшення інтерфейсу, дизайн і т.п.). Проте, багатьом користувачем доводиться вирішувати кожен місяць проблеми при установці оновлень windows 10. Через деякий час від скарг користувачів, Майкрасофт випустила інструмент, який усуває велику кількість помилок при установці оновлень в Windows 10/8. Ви зможете виправити поширені коди помилок в центрі поновлення windows: 0x80073712, 0x800705B4, 0x80004005, 0x8024402F, 0x80070002, 0x80070643, 0x80070003, 0x8024200B, 0x80070422, 0x80070020.Ми розберемо більше методів ніж одним інструментом від Microsoft і вирішимо багато помилок при оновленні або установки оновлень Windows 10.

Як виправити помилки центру поновлення windows 10

Розберемо для початок вбудований варіант для виправлення помилок при оновленні. Для цього відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Усунення неполадок "> " Центр оновлення Windows " і натисніть " Запустити засіб усунення неполадок ".

Пошук та усунення несправностей Центру управління Windows

Засіб усунення неполадок центру поновлення windows 10

Microsoft випустила інструмент для усунення помилок при оновленні Windows 10, Windows 8.1, Windows 7. Я зібрав всі популярні утиліти від microsoft для усунення неполадок в системі. Просто перейдіть за посиланням і скачайте або дотримуйтесь нижче пунктам.

 • Перейдіть на сайт microsoft і скачайте діагностичну програму.
 • Виберіть версію системи і скачайте засіб усунення неполадок в Центрі оновлень Windows .
 • Для інших версій Windows 8.1, Windows 7, дотримуйтесь пунктам на сайті, відзначайте пункти і тоді ви вирішите багато проблем пов'язаних з мережевим оновленням.

Помилка при оновленні windows

Скидання кеша центру поновлення в Windows 10

Іноді буває, що кеш оновлень в Windows 10 може бути пошкоджений, що і викликає купу помилок з різними кодами. Особливо цей спосіб дуже допомагає, коли помилка поновлення функцій в Windows 10.

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора. (Як запустити дивіться нижче).
 • Скопіюйте наведені нижче команди, вставте всі відразу в "командний рядок" і натисніть Enter.

net stop wuauserv

net stop cryptSvc

net stop bits

net stop msiserver

ren C:\Windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old

ren C:\Windows\System32\catroot2 catroot2.old

net start wuauserv

net start cryptSvc

net start bits

net start msiserver pause

Якщо у вас зупиниться процес на сходинці  net start msiserver pause , натисніть  Enter . Після успішної операції, закрийте командний рядок, відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку" та натисніть " Перевірка наявності оновлень ".

Автоматична зупинка і запуск служб через CMD

Виправити помилки оновлень Windows 10 за допомогою DISM

Будемо виправляти за допомогою командного рядка і параметра DISM. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора.

CMD_DSIM від імені адміна

У рядку введіть або скопіюйте по порядку наступні команди:

 1. DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
 2. DISM.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source:C:\RepairSource\Windows /LimitAccess
 3. sfc /scannow

Дочекайтеся після кожної команди 100% результату і не вимикайте інтернет і комп'ютер від мережі.

команда DISM.exe

 Зупинка і запуск служб усуне помилки з оновленням windows 10

За однією з найчастіших причин, що Windows не може оновитися або встановити оновлення, може бути блокування служб іншими програмними процесами. Можна спробувати перезавантажити комп'ютер і звільнити деякі процеси. Якщо не допомогло, то ми розберемо спосіб за допомогою команди BITS , зупинимо і перезапустити сервіси пов'язані з центром поновлення windows. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть по порядку наступні команди:

Зупинка служб:

 • net stop bits
 • net stop wuauserv
 • net stop appidsvc
 • net stop cryptsvc

Запуск служб:

 • net start bits
 • net start wuauserv
 • net start appidsvc
 • net start cryptsvc

Зупинка служб BITS

Очистити папку SoftwareDistribution в Windows 10

Проблема іноді полягає в папці  SoftwareDistribution , де зберігаються самі файли оновлення windows. Коли система викачує оновлення, то вони зберігаються саме в тій папці. Після вдалої установки оновлень,  WUAgent  видаляє з цієї папки все старе вміст, але іноді ці процеси збиваються і папка залишається з різними файлами. Ми очистимо вручну папку SoftwareDistribution, щоб не було збоїв і помилок при установці оновлень windows. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди:

 • net stop wuauserv
 • net stop bits

Зупинка служб wuauserv, bits


Тепер перейдемо в саму папку і видалимо весь вміст в ній. Перейдіть на комп'ютері шляхом C: \ Windows \ SoftwareDistribution  і видаліть всі файли в цій папці. Якщо з якоїсь причини файли не видаляються, то спробуйте перезавантажити комп, а краще завантажитися в безпечному режимі і повторити вище дії заново. Після видалення файлів, проблеми повинні зникнути, але як ми пам'ятаємо ми зупинили дві служби Update і WUAgent тепер ми їх запустимо назад. Відкрийте CMD і введіть наступні команди:

 • net start wuauserv
 • net start bits

Скинути і відновити папку catroot2

Catroot і  catroot2  є папками операційної системи Windows, які необхідні для процесу оновлення Windows. При запуску служби Windows Update папка catroot2 зберігає підпису пакета оновлень Windows і допомагає в її установці. Скидання і відновлення папки catroot2 вирішує багато помилок при оновленні або установці оновлень Windows 10. Щоб скинути папку catroot2, запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди, натискаючи enter після кожної:

 1. net stop cryptsvc
 2. md %systemroot%\system32\catroot2.old
 3. xcopy %systemroot%\system32\catroot2 %systemroot%\system32\catroot2.old /s

Видаліть тепер весь вміст папки catroot2 по шляху  C: \ Windows \ System32 \ catroot2

Після видалення, введіть команду  net start cryptsvc.

Якщо ви знову запустіть службу Windows Update, папка з каталогом буде скинута.

Очистити вміст папки Catroot2

Не знімайте і не перейменовувати папку Catroot . Папка Catroot2 автоматично відтворюється Windows, але папка Catroot НЕ відтворюється, якщо вона перейменована. Якщо ви виявите, що папка catroot або catroot2 відсутній або не відтворюється, якщо ви випадково її видалили, ви можете створити нову папку з цим ім'ям в папці System32, перезавантажити комп'ютер і потім запустити службу Windows Update.