Помилка VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR в Windows 10

Помилка пов'язана з погіршенням рендеринга відеокарти, коли GPU вже не може обробити об'єкти і видає вам синій екран з помилкою VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR. Подивившись логи, я виявив значення 0x00000119 цієї помилки, що вказує на те, що планувальник відео виявив фатальне порушення. Давайте розберемо, як виправити VIDEO SCHEDULER INTERNAL ERROR в Windows 10.

Як виправити помилку VIDEO SCHEDULER INTERNAL ERROR в Windows 10

Деякі моменти, які ви повинні виконати. Якщо у вас є точка відновлення, то повинні спробувати відкотити систему назад в робочий стан. Якщо ви розігнали свою систему, зокрема відео-чіп, то поверніть параметри за замовчуванням. Рекомендую виконувати дії в безпечному режимі з підтримкою мережі.

Якщо ви не можете потрапити в безпечний режим через Windows, то створіть установчу флешку Windows 10, почніть установку і натисніть знизу на "Відновлення системи". Далі вас перекине в додаткові параметри завантаження, де ви зможете перейти за параметрами "Пошук і усунення несправностей"> "Додаткові параметри"> "Параметри завантаження"> "Перезавантажити" і натиснути  F4 , щоб запустити безпечний режим.

Відновлення системи при установки Windows 10

Коли ви завантажилися в безпечному режимі, то натисніть на кнопку "Пуск" правою кнопкою миші і виберіть " Диспетчер пристроїв ". Якщо ви побачите жовтий знак оклику, то проблема в драйвері. Зверніть пильну увагу на рядок списку " Відеоадаптери ". У цьому списку знаходяться драйвера відеокарт, які можуть викликати помилку. Спробуйте відкотити, видалити або оновити драйвер відеокарти .

Відео драйвер краще оновлювати з офіційного сайту виробника:

  • Ви можете отримати останні версії графічних драйверів NVIDIA тут.
  • Якщо ви використовуєте відеокарту від AMD, то знайдіть їх тут.
  • Якщо ви один з тих, хто використовує відеокарти від Intel, вирушайте сюди.

Графічний відео драйвер

Якщо у вас підключені сторонні пристрої, то рекомендую відключити їх на час, перезавантажити ПК і перевірити, чи усунуто помилка VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR. Зверніть увагу на саму відеокарту, може бути так, що погано приєднані роз'єми.