Виправити помилку 0XC000021A в Windows 10

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку при оновленні Windows 10, яке позначається на синьому екрані з кодом  0XC000021A або STATUS_SYSTEM_PROCESS_TERMINATED, то це проблема безпеки в Windows. Також можливо, що системні файли мають проблему, і вони були неправильно змінені. Це не означає, що існує проблема з шкідливим ПЗ, але одне з недавно встановлених додатків може змінити або зіпсувати деякі файли ядра. Ця помилка виникає, коли підсистема призначеного для користувача режиму, така як WinLogon або підсистема часу виконання клієнтського сервера (CSRSS), була піддана ризику, і безпеку не може бути гарантована. У відповідь операційна система перемикається в режим ядра. Microsoft Windows не може працювати без WinLogon або CSRSS. Тому це один з небагатьох випадків, коли відмова служби призначеного для користувача режиму може відключити систему. У цьому керівництві розберемо способи, як виправити цю проблему.

Способи виправлення помилки 0XC000021A в Windows 10

1. Видалити недавно встановлену програму або виконати відновлення системи

Загальною причиною цієї проблеми є стороння програма. Спробуйте визначити будь-яку нову програму, яку ви встановили недавно і видаліть її. Якщо це не допомогло, то в цьому випадку ви повинні виконати відновлення системи, щоб повернути систему в стабільний стан. Зверніться нижче до інструкції.

Як відкотити систему назад за допомогою точки відновлення.

2. Запуск перевірки системних файлів

Запустіть засіб перевірки системних файлів. Це відновить пошкоджені файли Windows. Ознайомтеся з повним керівництвом нижче або введіть у командний рядок sfc / scannow .

Перевірка і відновлення системних файлів в Windows.

3. Виправити помилки на жорсткому диску

Цей метод сильно не ставитися до усунення цієї помилки, але ймовірність є, що несправності на жорсткому диску можуть видавати збої для системних файлів. З цього зверніться нижче до повної інструкції або введіть у командний рядок команду  chkdsk c: / f / r .

Перевірити жорсткий диск на помилки.

4. Відновити BCD і MBR

Дані конфігурації завантаження (BCD) представляють собою незалежну від прошивки базу даних для даних конфігурації завантаження.

  • Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть bootrec /rebuildbcd
  • Щоб отримати новий завантажувач, введіть наступну команду bcdboot c:\windows /s c:
  • c: - ваш системний диск, на якому встановлена Windows. Якщо це не працює, ви можете спробувати відновити головний завантажувальний запис.

5. Зв'язатися з Microsoft

Якщо нічого не працює, ви завжди можете звернутися в службу підтримки microsoft, слідуючи цим посиланням.