Нам не вдалося завершити оновлення windows 10

Коли ви встановлюєте чергові оновлення Windows 10 або Windows 8, то в деяких випадках потрібне перезавантаження ПК. Після перезавантаження комп'ютера або ноутбука, у вас з'являється помилка " Нам не вдалося завершити оновлення. Скасування змін. Не вимикайте комп'ютер " або " Чи не вдалося налаштувати оновлення windows. Скасування змін. Не вимикайте комп'ютер", При якій ви можете чекати годину і більше, і ніяких зрушень. Також ви можете бути в нескінченній завантаженні, і кожного разу отримувати помилку, після кожного запуску комп'ютера. Помилка, коли не вдалося встановити оновлення може бути викликана збоєм при установці оновлення, пошкодженням системних файлів, недолік місця на диску, пропало різко електрику або розрядився ноутбук під час установки патча. Розберемо, як усунути проблему, коли я не можу припинити оновлення Windows після перезавантаження комп'ютера або ноутбука.

Нам не вдалося завершити оновлення

Чи не вдалося завершити оновлення windows 10. Скасування змін

Буває два варіанти подій, коли ви отримуєте помилку, і після трьох разів перезавантаження, ви зможете завантажитися і потрапити на робочий стіл. Коли потрапили на робочий стіл, то натисніть " Пуск ", затисніть на клавіатурі Shift + Вимкнення + Перезавантаження , щоб потрапити в додаткові параметри і завантажитися в безпечному режимі.

Перезавантаження з спеціальними параметрами windows 10

Другим варіантом розвитку подій є, коли помилка з'являється нескінченно, кожен раз, коли ви вмикаєте комп'ютер. В цьому випадку, спробуйте 4 рази натиснути на кнопку перезавантаження на корпусі ПК, з інтервалом 5 секунд. Вас повинно автоматично перекинути в додаткові параметри, де ви зможете завантажитися в безпечному режимі. Якщо це не допомогло, то створіть установчу флешку з Windows, почніть установку, і знизу натисніть на "Відновлення системи". Вас перебпросіт в додаткові параметри, де ви можете вибрати CMD і завантаження в безпечному режимі.

Відновлення системи при установки Windows 10

Усунення неполадок> Додаткові параметри> Параметри завантаження> Перезавантажити> Увімкнути безпечний режим (натиснути F4 або 4).

Безпечний режим в середовищі відновлення

1. Видалення папки і відключення служб

Потрібно очистити папку SoftwareDistribution з оновленнями. Перейдіть по шляху C: \ Windows \ SoftwareDistribution і очистіть все всередині папки SoftwareDistribution. Після перезавантаження в нормальному режимі і перевірте, чи усунуто помилка.

Windows SoftwareDistribution Download

Якщо при спробі видалити файли в папці SoftwareDistribution, вам видає помилку, що файл зайнятий іншим процесом, то потрібно зупинити деякі служби. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команди по черзі:

  1. net stop wuauserv
  2. net stop bits
  3. net stop cryptSvc
  4. net stop msiserver

Не звертайте уваги, якщо буде написано, що служба не запущена. Чи не закривайте командний рядок, а дотримуйтесь нижче.

net stop wuauserv bits cryptSvc msiserver

Далі перейдіть по шляху C: \ Windows \ SoftwareDistribution і очистіть вміст папки. Вміст очиститься без всяких помилок. Далі запускаємо назад служби, які вище зупинили. Вводимо в командний рядок наступні команди для запуску служб:

  1. net start wuauserv
  2. net start bits
  3. net start cryptSvc
  4. net start msiserver

Завантажуємося в нормальному режимі і дивимося, чи усунуто помилка, коли не вдалося завершити оновлення.

2. Пошук та усунення несправностей

Спробуйте запустити автоматичне усунення неполадок центру оновлення. Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Усунення неполадок "> " Центр оновлення Windows " і запустити засіб усунення неполадок.

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

3. Включення служби готовності додатків

Включення служби готовності додатків може допомогти, особливо якщо було велике оновлення версії. Служба готує додатки до використання при першому вході користувача в систему. Натисніть Win + R і введіть services.msc , щоб швидко відкрити служби. Знайдіть службу " Готовність додатків " і натисніть по ній два рази мишкою. У властивостях виберіть тип запуску " Автоматично " і натисніть " Запустити ". Перевірте чи усунуто помилка, коли не вдалося завершити оновлення Windows 10.

служба готовність додатків

4. Відключення центру поновлення

Ви можете спробувати виправити проблему, заборонивши автоматичне оновлення Windows. Для цього вам доведеться відключити службу оновлення Windows. Натисніть Win + R і введіть services.msc . Знайдіть в писку " Центр оновлення Windows ", натисніть по ній два рази і " Зупинити ", тип запуску " Відключено ".

відключити службу центру поновлення Windows

5. Відновлення системи

Завантажитеся в додаткові параметри і виберіть " Відновлення системи ". Якщо ви вручну не відключати точки відновлення системи, то зможете відкотити систему назад на пару днів або годин, в робочий стан.

Відновлення системи за допомогою точки відновлення

Додаткова порада : Ви можете подивитися журнал оновлень, перейшовши " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Центр оновлення Windows "> " Перегляд журналу оновлень ". У вас там буде написано "не вдалося встановити" і буде вказано номер патча KB ... Запам'ятайте номер KB ... і перейдіть на офіційний каталог Microsoft, вставте в пошук номер патча і скачайте його окремо. Нижче буде посилання по повного керівництву.