Win + Shift + S не працюють в Windows 10

Поєднання кнопок Win + Shift + S в Windows 10 дозволяють створити швидко скріншот екрану. Коли ви натискаєте це поєднання клавіш, то екран трохи темніє, замість курсора миші з'являється плюсик +, яким потрібно захопити певну область, щоб зробити знімок екрана і зберегти його в буфер обміну. Іноді буває так, що при натисканні кнопок Win + Shift + S нічого не відбувається, і ви не можете зробити знімок екрана. У цій інструкції про те, як виправити непрацюючі кнопки Win + Shift + S для захоплення екрану в Windows 10.

Клавіші Win + Shift + S не працюють в Windows 10

Спосіб 1 . Коли скріншот копіюється в буфер, то ми бачимо повідомлення в "центрі повідомлень", що дозволяє його відкрити в додатку "фрагмент екрану" і редагувати знімок або зберегти. Перевіримо цей параметр.

Відкрийте " Параметри "> " Система "> " Відомості та дії "> праворуч знайдіть в списку " Малюнок на фрагменті екрану " і переконайтеся, що повзунок Включений .

повідомлення начерку фрагмента екрана Включено

Спосіб 2 . Скинемо сам додаток, яке відповідає за створення знімків екрану. Відкрийте " Параметри "> " Додатки "> " Програми та можливості "> праворуч знайдіть " Малюнок на фрагменті екрану " натисніть по ньому, і нижче натисніть на " Додаткові параметри ". У новому коні знайдіть натисніть на " Скинути ". Якщо скидання не допоміг, то спробуйте натиснути " Видалити ". Після видалення перейдіть в магазин Microsoft і скачайте це додаток.

Розширені можливості пошуку додатка по скриншотам