Неможливо створити нову папку в Windows 10

Деякі користувачі не можуть створювати папки з контекстного меню, коли натискають праву кнопку миші на робочому столі або в провіднику в Windows 10. Давайте розберемо два моменти, коли не можна створити папку на робочому столі і неможливість створити папку в існуючих папках.

1. Поєднання клавіш

Відкрийте потрібне місце, де ви хочете створити папку і натисніть поєднання клавіш CTRL + SHIFT + N. По суті, це обхідний тимчасове рішення, і якщо у вас вийти таким чином створити папку, то проблему в масштабах це не вирішить. Це просто заощадить вам час, якщо ви в ньому потребу. Нижче будуть більш перебірливі способи.

2. Дозволи папки

Дозволи на папку можуть бути змінені шкідливим ПЗ, оновленнями Windows 10 або просто будь-яким збоєм. Якщо ви не можете створити папку в іншій папці, натисніть на основній папці, в якій хочете створити ще одну папку, правою кнопкою миші і виберіть " властивості ". Якщо це стосується всього локального диска, то натисніть правою кнопкою миші на локальному диску.

Властивості кореневої папки

Далі переходимо у вкладку "Безпека" та вибираємо користувача, який увійшов в систему. Тобто виділяємо обліковий запис з якої ми завантажилися на робочий стіл. Далі натискаємо нижче " Змінити ". (забув виділити жовтим). У новому вікні назад виділяємо нашу обліковий запис і дивимося дозволу. У моєму випадку видно, що галочки стоять заборонити . Якщо у вас так, то встановіть все галочки на " Дозволити ".

доступ до папки заборонений

3. Скинути параметри папки

Якщо загальні параметри для папок змінилися через вірус або необережності, то потрібно скинути за замовчуванням. Натисніть клавіші Win + R і введіть control.exe folders

control.exe folders Параметри папок

Далі перейдіть у вкладку "Вид" і натисніть " Скидання виду папок ".

Скидання вид папок

4. Відсутня меню Створити

Якщо ви намагаєтеся створити нову папку через контекстне меню "Створити", а самої функції немає, то можна виправити це через реєстр. Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть за наступним шляхом:

  • HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers\New\
  • Виділіть зліва папку New.
  • Справа у вас має бути значення {D969A300-E7FF-11d0-A93B-00A0C90F2719}
  • Перезавантажте ПК.

Значення реєстру для меню створити

5. Пошкоджені системні файли

Пошкоджені системні файли, які відповідають за функції папки, можуть бути пошкоджені. Щоб запустити відновлення системних файлів, відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • sfc /scannow

Перевірка і відновлення файлів

Порада: Деякі користувачі повідомляли, що якщо видалити поточного користувача і створити новий обліковий запис, то проблема вирішується за створенням папок.