Помилка при запуску програми (0xc0000022) - Як Виправити

При запуску програм або ігор ви можете зіткнутися з помилкою " Помилка при запуску програми (0xc0000022). Для виходу з програми натисніть кнопку OK " в Windows 10. Помилка 0xC0000022 означає, що проблема пов'язана з правами доступу, і це відбувається, якщо служба захисту програмного забезпечення зупинена або пошкоджена. Для додатків, написаних на Visual Basic, помилка 0xc0000022 зазвичай вказує на проблему з правами доступу до необхідного файлу DLL (Dynamically Linked Library). Також, системні пошкоджені файли можуть бути причиною цієї помилки. Давайте розберемо, що робити? Як виправити помилку 0xc0000022 при запуску ігор і додатків в Windows 10 / 8.1 / 7.

Виправити помилку 0xc0000022 при запуску ігор і програм

Найбільш поширеною причиною цієї помилки є сам додаток або гра, яка не може отримати доступ до інших файлів, які потрібні для його запуску. З цієї причини, Вам потрібно запустити гру або програму від імені адміністратора. Натисніть правою кнопкою по ярлику, який видає помилку, і виберіть " Запуск від імені адміністратора ".

Запуск BAT файлу від імені адміна

1. Установка / Відновлення Microsoft Visual C ++ Redistributable 2013

Відсутній або пошкоджений пакет Microsoft Visual C ++ може стати причиною помилки 0xc0000022. Тому вам слід встановити його, якщо у вас його ще немає. Якщо він вже встановлений у вашій системі, то його потрібно відновити. Відкрийте " Панель управління "> " Видалення програм " і тут два варіанти:

1 варіант . Якщо у вас немає в списку Microsoft Visual C ++ Redistributable 2013, то скачайте його. Якщо у вас система Windows 10 (64-bit), то вам потрібно вибрати дві версії x64 і x86, якщо у вас система Windows (32-bit), то вам потрібно завантажити і встановити тільки x86.

вибір при скачуванні Microsoft Visual C ++

2 варіант . Якщо у вас пакет Visual C ++ 2013 вже є, то його потрібно відновити. Натисніть на ньому 1 раз в списку, щоб виділити. Далі зверху натисніть на кнопку " Змінити " і дотримуйтесь інструкцій помічника на екрані.

Відновлення Microsoft Visual C ++

2. Змінити дозвіл

Права доступу до файлів можуть видавати помилку 0xc0000022 при запуску ігор або програм. Натисніть правою кнопкою мишки по ярлику, який видають вам помилку, і виберіть " Властивості ". Далі в новому вікні перейдіть у вкладку " Безпека " та натисніть " Змінити ". Відкриється ще одне нове вікно, де потрібно виділити поточну обліковий запис і нижче поставити галочку напроти пункту " Повний доступ ".

Повний доступ для файлу

3. Пошкоджені файли

Системні пошкоджені файли можуть видавати вам цю помилку. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду sfc /scannow.

Перевірка і відновлення файлів