Cкачать appx файли додатків, минаючи Microsoft Store

Завантажити APPX додатки з магазину Windows store не так просто як з магазину Google Play для Android. Windows 10 Microsoft намагається уніфікувати додатки на різних пристроях, використовуючи додатки Windows або універсальну платформи Windows. Насправді, все більше і більше розробників переводять свої Win32-додатки для додатка uwp. Всі додатки uwp використовують файл "appx" Формат, а не звичайний формат "exe". Крім того, оскільки більшість додатків uwp доступні в магазині Windows, можна легко встановити будь-який додаток. Установка і процедура видалення роблять повний шик, Вам не доведеться турбуватися про залишкових файлів і ключів реєстру, як зі звичайними програмами. Давайте розберемо два способи, як завантажити і встановити програми з Microsoft Store без самого магазину.

Завантажити та встановити UWP додатки без Microsoft Store

Цей спосіб буде полягати в стороннім сервісі, який буде генерувати і показувати нам потрібні посилання. Це новий спосіб, який дуже простий, чим нижче. Раніше просто не було можливості ділиться посиланням або дізнатися посилання на додатки. Давайте подивимося, як завантажити самі файли appx з Microsoft Store.

Крок 1 . Перейдіть в Microsoft Store і встановіть інсталятор додатків. Без нього ви не зможете встановити скачані додатки з розширення "appx" і "appxbundle".

Крок 2 . Відкрийте Microsoft Store і знайдіть потрібне вам додаток, я буду показувати на Instagram. Далі натисніть на " Поділиться " і виберіть " Копіювати посилання ".

Поділиться додатком Microsoft Store

Крок 3 . Тепер відкрийте сайт-сервіс, і вставте посилання в поле пошуку, після чого натисніть на галочку. Далі вам будуть показані згенеровані посилання, який сервіс захопив з сервером Microsoft. Тут все просто, Вам потрібно знайти саме перша назва із закінченням .appxbundle. Це і є установник програми. Не залежно, який додаток ви хочете завантажити, минаючи Магазин Windows, ви завжди повинні завантажувати найпершу посилання з закінченням .appxbundle.

Примітка: Якщо ви отримали помилку при установці, то завантажуйте другу за рахунком .appxbundle .

appxbundle

Крок 4 . Тепер запустіть завантажений appx файл і встановіть його на комп'ютер або ноутбук. Таким чином, ви можете скласти собі улюблену сборочку, записати на флешку, і носити її з собою.

установка appx

Як завантажити appx додатки з магазину Microsoft Store

Щоб завантажити аррх пакети з магазину Windows store, ми будемо використовувати безкоштовне програмне забезпечення під назвою скрипаль. Fiddler-це безкоштовний веб-проксі для налагодження програмного забезпечення яке може реєструвати всі http і https-трафік між вашим комп'ютером та інтернетом. Ми збираємося захопити пряме посилання для скачування з магазину Windows і використовувати її, щоб завантажити файл пакета.

 • Для початку, скачайте Fiddler з його офіційного сайту і встановити його, як будь-яке інше програмне забезпечення Windows.

Dowland fiddler


За замовчуванням, Windows не дозволить додатком відправляти мережевий трафік на локальному комп'ютері, тому спочатку потрібно зняти це обмеження. Натисніть "Пуск", в пошуку введіть "fiddler", запустіть програму.

скачати appx додатки з магазину Windows

програма Fiddler

Після відкриття, натисніть на кнопку:

 1. WinConfig з'являється на верхній панелі навігації. (З'явиться наступне вікно).
 2. Натисніть Exempt All .
 3. Далі зберігаємо зміни Save Changes .

Win Config


У головному вікні натисніть на іконку хрестик  і виберіть опцію Remove all  з меню, що випадає. Ця дія очистить екран захоплення.

Remov All


Тепер відкрийте магазин Windows store, знайти додаток, яке ви хочете завантажити і натисніть на кнопку "Встановити". У моєму випадку, я намагаюся завантажити Adobe Photoshop Express додаток. Ця програма Win32 перетворені в додатки uwp.

Adobe Photoshop Express


Оскільки Fiddler працює у фоновому режимі, весь трафік контролюється ним. За результатами моніторингу ми можемо знайти і скопіювати URL-Адреса для завантаження пакета appx.

 1. Натискаємо кнопку "Find" у верхній частині навігації.
 2. Вводимо в пошук формат файлу "appx".
 3. "Find Sessions" пошук сеансів.

Find appx

Тепер будемо шукати посилання яка вела на магазин windows store, саме додатки.

 1. Шукайте посилання зі словом microsoft в url, Це підтвердження того, що ми качали з сервера microsoft, appx файл. Код повинен бути HTTP 200. Виберіть першу токую рядок яка позначена кольором. Натисніть на ній правою кнопкою миші.
 2. Копіювати "Copy".
 3. Скопіювати тільки URL-адресу "Just Url".

Copy url


Відкрийте будь-який браузер і вставте посилання в адресний рядок. Дочекайтеся закінчення завантаження, файл з'явиться в мій "комп'ютер", "завантаження".

Paste in browser


Хочу зробити примітку, що якщо у вас встановлений торрент, то файл буде виглядати як torrent файл. Робимо установник windows:

 1. Натискаємо правою клавішею мишки на файлі.
 2. Вибираємо "Властивості".

Torrent file


Змінимо тип файлу з torren на appx:

 1. Змінити .
 2. Вибрати Установник додатки .
 3. Якщо "Монтажник додатки" не встановлено, то скачайте його з Microsoft Store.

Change the file type


Можна запускати наш перетворений файл appx.

Appx converted file

Таким ось способом можна скачати appx додатки з магазину Windows і відвезти їх на флешки в глухе село, бабусі на планшет або комп'ютер, де немає інтернету.