Елемент не знайдено. Не вдалося знайти цей елемент

Розберемо проблему, коли при видаленні, копіюванні, перейменування файлу або папки видається помилка " Елемент не найден. Не можу знайти цей елемент. Його більше немає в. Перевірте правильність цього елемента і спробуйте ще раз ". Наприклад, ці файли можуть бути видні в провіднику, але ви не зможете виконувати певні операції з цими файлами. Іноді проблема проста, і система говорить, що не можна видалити те, чого немає. У більшості випадках, такі файли або папки, створюються стороннім програмним забезпеченням, яке потім було видалено, а файли роботи залишилися. Давайте розберемо, як видалити, перейменувати, скопіювати папку або файл при даній помилку. Можете дивитися відразу 3 спосіб в кінці, він надійний і простий.

Не вдалося знайти цей елемент

1. Видалити проблемний файл

Дивіться, сенс полягає, щоб запустити командний рядок або PowerShell в самій папці, де знаходиться проблемний файл, який потрібно видалити. Як показано вище на картинці, помилка у мене в файлі mywebpc.ru, я його знаходжу через пошук і відкриваю розташування файлу або вручну заходжу по шляху, так як я знаю, де він лежить. Далі натисніть правою кнопкою миші на поле в папці, де знаходиться проблемний файл, і виберіть з контекстного меню " Відкрити вікно PowerShell тут ".

Хочу зауважити, що у вас може бути не PowerShell, а "Запустити CMD Тут". Різниці немає.

Відкрити PowerShell в папці


У вікні CMD або PowerShell задайте наступну команду:

  • del mywebpc.ru - де mywebpc.ru це ваше ім'я проблемного файлу.

Як тільки команда буде успішно виконана, файл буде видалений з вашого комп'ютера.

Видалити не віднайдений елемент PowerShell

Іншим обхідним рішенням вище описаного методу є те, що ви перенесли несправний файл в нову порожню папку, а потім намагаєтеся видалити папку. У деяких випадках це може спрацювати і знову зробити файл видаляється.

2. Перейменувати файл

Якщо ви не хочете видаляти файл, і хочете його використовувати в подальшому, то ви можете спробувати перейменувати його, а потім відкрити його за допомогою інших програм. Даний метод не буде працювати в PowerShell. Якщо у вас немає "Запустити командний рядок тут", як описано вище способом, то просто запустіть CMD і задайте шлях, де знаходиться проблемний файл або папка. Наприклад, у мене файл лежить в корені диска E. Я запускаю командний рядок і пишу:

  1. E:
  2. rename mywebpc.ru drugoy - перейменувати файл mywebpc.ru і задати нове ім'я файлу.

Файл буде перейменований, і ви зможете отримати до нього звичайний доступ.

Перейменувати файл або папку через CMD

3. Видалити папку або файл

Вище зазначені способи мені допомагали багато разів, але якось я не зміг ними домогтися вирішення цієї проблеми, і запропоную вам інший швидкий і надійний спосіб. Напевно у більшості з вас, варто архіватор winrar або zip і т.п. Так ось, відкриваєте папку або файл, який видає помилку, що "Елемент не найден. Не можу знайти цей елемент" і натискаєте на ньому правою кнопкою миші і додаємо в архів .

додати в архів папку


Далі поставте галочку " Видалити файли після упаковки ". Після чого створиться архів, а ті підуть. Архів теж можна видалити, якщо він вам не потрібен.

Хочу зауважити, що відкривши проблемні файли через архіватор, можна перейменувати і спробувати видалити їх.

Видалити файли після додавання архіву