Виправити помилку WINWORD.EXE в додатках Office

WINWORD.EXE - це процес Microsoft Word, зазначений в диспетчері завдань. Інші додатки Office, як exel, можуть бути залежні від процесу WINWORD.EXE. Деякі користувачі стикаються з помилкою в Windows 10, що цей процес пошкоджений або відсутній. Помилки в контексті можуть звучати по різному, але всі вони пов'язані з процесом WINWORD.EXE. Також варто відзначити, що під час запуску програми Excel або PowerPoint, ви також можете отримати помилку пов'язану з процесом WINWORD.EXE. Винуватцем помилок може бути маса причина: пошкодження пакета Office, профіль користувача, сторонній антивірус, застарілий компонент, пошкоджений файл або шкідливі програми. Давайте розберемо, що робити і як виправити помилку додатки WINWORD.EXE в Windows 10.

Завершити процес winword.exe

Натисніть Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер задач. Далі знайдіть процес WINWORD.EXE і клацніть по ньому правою кнопкою миші, після чого виберіть завершити. Потім запустіть програму Office.

зняти задачу WinWord

Запуск Word без макросів і додаткових функцій

Завантажте Word без макросів і подивіться виправляє це помилку. Натисніть клавіші Win + R і введіть winword /m.

Запуск Word без макросів win + r

Щоб Word не завантажує свої надбудови, введіть winword /a

Запуск Word без надбудов win + r

Скинути запис реєстру Word за замовчуванням

Спочатку вам потрібно завершити процес WINWORD.EXE в диспетчері завдань. Далі натисніть назад Win + R і введіть winword /r.

скинути значення реєстру Word win + r

Сканування на віруси

Віруси можуть бути проблемою і видавати помилку. Скористайтеся антивірусним сканером, щоб перевірити систему на віруси. Процес WINWORD.EXE повинен знаходитися на своєму законному шляху. Якщо він цей процес знаходиться іншим шляхом, то це вірус.

  • C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\Office16

Ви можете натиснути на цей процес за допомогою диспетчера задати правою кнопкою миші і вибрати "Розташування файлу".

розташування файлу WinWord.exe

ремонт офісу

Пошкоджений пакет Office може видавати різні помилки. Відкрийте "Панель управління"> "Видалення програм", знайдіть Microsot Office і виділіть його одним натисканням миші, після чого натисніть зверху на кнопку " Змінити ". Буде запущений процес відновлення програми, де виберіть "Відновлення по мережі" і далі дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Відновити пакет Office

додаткові поради

  1. Деякі користувачі повідомляють, що проблема виникає через драйвера Nvidia, а точніше винуватцем є файли NVWGF2UM.DLL і MF8000 UFRI LT XPS. В цьому випадку Вам потрібно оновити драйвер Nvidia до останньої версії.
  2. Якщо ви недавно встановили якусь програму і помилка почала з'являтися саме в цей момент, то причина в сторонньої встановленою програмою. Відомо, що програми Abbyy Finereader, Toshiba Book Reader, FastPictureViewer, Adobe Acrobat, можуть видавати вам помилку WINWORD.EXE.
  3. Завантажитеся в стан чистої завантаження - це дозволить системі завантажиться тільки з драйверами і процесами Microsoft. У цьому режимі вам може бути доведеться видалити ту чи іншу програму або драйвер, щоб вирішити проблему.