Як змінити мову системи в Windows 10

При новій установці Windows 10, вам буде запропоновано встановити мову за замовчуванням, але раптом вам потрібно його встановити пізніше? Можливо, ви купили старий комп'ютер або ноутбук з системним мовою, якою ви не володієте. Може бути вам потрібно змінити перемикання мови з одного на інший і поміняти мовну розкладку.

Як змінити або додати мови в windows 10

Щоб отримати доступ до налаштувань екрану мов, потрібно пройти через системні настройки. Для початку натисніть кнопку "Пуск", потім маленьку іконку у вигляді шестерінки, в лівій частині меню.

Пуск параметри


У вікні "Налаштування" натисніть " Час і мова ".

Час і Мова


Натисніть другий рядок зліва "Регіон і мова" і праворуч виберіть "Додавання мови".

Регіон і мова додати

Тепер Windows 10 відобразить список мов. На щастя, кожна мова вказано на його власній мові. Виберіть мову, який ви хочете використовувати.

Відображення мовних пакетів Windows 10


Після того, як ви вибрали свою мову в Windows 10, можливо буде потрібно завантажити мовний пакет. Ви можете перевірити, повернувшись назад на екран, де ви натискали "Додати мову". Тут ви повинні знайти свій вибрана мова. Якщо в ньому вказано "Доступний мовної пакет".

  • Натисніть кнопку "Параметри".

Параметри мовного пакета


Натисніть в пункті "Завантажити мовний пакет" на кнопку "Завантажити".

Завантажити мовний пакет Windows 10


Коли пакет буде завантажений, мова буде готовий до використання. Щоб зробити його мовою за замовчуванням для поточного облікового запису користувача, натисніть "Використовувати як основна мова".

Використовувати як основна мова

Зміна мови в усій системі Windows 10

Ви можете змінити системний мову, свого облікового запису, екрану вітання і нових облікових записів. Наберіть в "Пошуку" windows 10,  control або російською панель управління , щоб перейти в настройки.

Пуск control


В панелі управління виберіть " Зміна розміру дати, часу і чисел ".

зміна форматів, дати і чисел


Перейдіть на вкладку "Додатково" і натисніть знизу "Копіювати параметри".

регіон додатково


У вікні, що з'явилося ви побачите відображення і застосування мовних пакетів в системі. Встановити свою мову в якості нової системи за умовчанням, поставивши дві галочки в нижній частині. Це дозволить встановити машинний мову, який ви вибрали за замовчуванням.

  • Екран привітання та системні облікові записи.
  • Нові облікові записи користувачів.

Зробити мова для всієї системи Windows 10