Як видалити OneDrive в Windows 10

Ми бачимо як microsoft нав'язує свої сервіси і додатки. Одним з таких є хмарне сховище OneDrive, яке в свою чергу дуже корисне і розвивається швидко. Деяким може цей сервіс не підходить і вони використовують інші хмарні сховища. Якщо раніше в Windows 10, потрібно було проробляти складні зайві рухи, щоб видалити і відключити onedrive, то зараз набагато простіше. Ось ми і розберемо відразу два варіанти, як видалити або відключити хмарне сховище OneDrive в Windows 10.

OneDrive  - це служба хмарного сховища Microsoft. Цей сервіс повністю інтегрований в операційну систему, починаючи з windows 8. Призначений для зберігання файлів, папок, мультимедіа, а так само особистої інформації. Всі файли зберігаються на спеціальних серверах в інтернеті, до яких ви можете отримати доступ в будь-який точки світу.

Як повністю видалити OneDrive в Windows 10

Щоб було зрозуміліше, поясню докладніше, як влаштований весь підступний план по onedrive. Справа в тому, що OneDrive встановлюється в систему windows 10 два рази. Що це означає? Значить те, що встановлюється дві програми OneDrive, одна win32, як звичайні програми, які встановлюються на комп'ютер, а друга це UWP OneDrive з магазину windows 10. Вам потрібно видалити Обидві програми. Win32 знаходиться до звичного нам Видалення програм в панелі управління, а другу UWP, яка встановлюється з магазину windows, дивіться нижче.

  • Відкрийте Параметри > Додатки .

Setting win10


Натисніть зліва Програми та можливості . З права знайдіть додаток "Оне Драв", натисніть на нього і видаліть . Щоб заново встановити, зайдіть в магазин і скачайте його.

видалення OneDrive

Як видалити OneDrive за допомогою командного рядка

Натисніть Win + X  і відкрийте командний рядок cmd з правами адміністратора або в пошуку наберіть.

Командний рядок з правами адміністратора

Скопіюйте або напишіть код для зупинки процесу:

  • taskkill /f /im OneDrive.exe

Вбити процес onedrive


Далі ввести в залежності яка у вас розрядність системи.

  • Для Windows 10 32-bit - %SystemRoot%\System32\OneDriveSetup.exe /uninstall
  • Для Windows 10 63-bit - %SystemRoot%\SysWOW64\OneDriveSetup.exe /uninstall

Рекомендую перезавантажити комп'ютер. Хочу зауважити, що після цієї процедури, все рівно залишаться невеликі сліди наприклад значка в провіднику, але синхронізація і робота самого хмари буде припинена.

видалення хмари