Перевірка монітора на биті пікселі онлайн

Одна з найчастіших проблем ЖК-екранів - це "битий піксель". Це відбувається, коли один з мільйонів пікселів на моніторі, не функціонує належним чином. Технічно цей термін "мертвий піксель" відбувається через несправність виробництва, де піксель є чорним і немає ніякого способу, щоб змусити його працювати належним чином. Також можемо говорити, коли білий піксель застряг в кольорах (RGB) і світиться більш-менш ніж інші.

Якщо піксель несправний з заводу, ми нічого не можемо зробити, цей піксель дійсно битий. Однак, якщо піксель тільки "спить", тобто він залишається порожнім або фіксованим кольором, його навіть можна відновити, змусивши його завантажувати послідовності кольорів до тих пір, поки вони не будуть повторно активовані.

Розберемо серію веб-сайтів, які дозволять визначити, чи є у монітора биті пікселі і спробувати відновити їх безкоштовно. Ці сайти також можуть використовуватися для перевірки битих пікселів на мобільних телефонах і телевізорів.

Сайти для перевірки битих пікселів на моніторі і LCD дисплеях

Застряглий піксель можна виправити тестами повторивши їх кілька разів, якщо ж є битий "мертвий" піксель на моніторі - це виробничий дефект. Якщо монітор на гарантії, то занесіть його назад на заміну.

Dead Pixel Buddy

Це простий сайт дозволить нам перевірити стан пікселів нашого монітора. Заповнивши суцільним кольором весь екран ми зможемо виявити битий піксель і визначити його стан. Просто виберіть колір, який хочете перевірити і натисніть клавішу F11 для повноекранного режиму, також можна гортати стрілками вліво і вправо, змінюючи кольору на моніторі.

Dead Pixel Buddy

Перейти на Dead Pixel Buddy

Dead-pixel check

Більш автоматичний сервіс ніж попередній. Натиснувши кнопку "Start test", браузер автоматично відображається в повноекранному режимі, і ми можемо прокручувати кольору натисканням мишки по екрану. Є також інші інструменти для аналізу моніторів, такі як Dynamic Range Test  або Color-shift Test , щоб бачити точність з якою наш монітор показує кольору.

Dead-pixel check

Перейти на Dead-pixel check

Bad Pixel Test

Ще одна альтернативна веб-сторінка для перевірки стану пікселів будь-якого екрану або ЖК-монітора. Цей сервіс дозволяє нам бачити відповідь всіх пікселів на білий, чорний або червоний, зелений або сині кольори.

Bad Pixel Test

Перейти на Bad Pixel Test