Як дізнатися IP адресу комп'ютера або ноутбука

Коли користувач на ноутбуці Surface з системою Windows 10 S шукає IP адресу свого ноутбука, PowerShell або командний рядок не допоможе виявити його, до них немає доступу в цій системі. Вирішив зібрати багато способів, як дізнатися ip адреса комп'ютера або ноутбука. Це дійсно не вимагає великих зусиль, щоб дізнатися інтернет-протокол (TCP / IP) за допомогою цього керівництва.

IP-адреса хоста дуже важливий код для зв'язку пристрою з іншими. Крім того, деякі веб-сайти не дозволяють показувати їх вміст без адрес, також поділиться файлами, дати доступ до принтера. Таким чином, дуже важливо знати спосіб отримання  IP адреси комп'ютера, ноутбука.

IP - це чисельне представлення всіх пристроїв, які підключені до комп'ютера за допомогою інтернет-протоколу. Це дозволяє комп'ютера або ноутбука взаємодіяти з іншими пристроями за допомогою IP-мережі, такий як Інтернет. Якщо ви є користувачем Windows, ви можете досить просто  дізнатися IP адреса комп'ютера або ноутбука декількома способами. Не плутайте зовнішній IP-адреса, який зазвичай пізнається в інтернеті в сервісах з внутрішнім, також ви можете нижче дізнатися зовнішній ip-адреса в популярних онлайн сервісах, сіли потрібно.

Дізнатися зовнішній IP-адреса в інтернеті

 • yandex.ru/internet
 • 2ip.ru

Способи як дізнатися IP адреса комп'ютера або ноутбука в Windows

Ви знайдете свій поточний мережеву адресу  IPv4,  знайдете іншу мережеву інформацію, таку як DNS-адресу, протокол бездротового сигналу і SSID (ідентифікатор набору послуг), фізичний MAC-адресу, дії протоколу TCP / IP і багато іншого.

1. Дізнатися IP-адресу за допомогою диспетчера задач

Найшвидший спосіб знайти поточний IP-адреса вашого пристрою - використовувати диспетчер задач.

 • Натисніть кнопок Ctrl + Shift + Esc , щоб викликати диспетчер задач.
 • Натисніть вкладку " Продуктивність ", натисніть на інтернет з'єднанні. Якщо ви підключені до інтернету через WiFi, то натисніть на мережу WiFi.
 • Праворуч ви побачите IPv4-адрес.

Знайти Ip адреса в диспетчері завдань

2. Як знайти IP-адресу за допомогою параметрів

У Windows 10 "параметри" - це ще одне місце, яке ви можете використовувати для пошуку мережної конфігурації вашого пристрою.

 • Натисніть " Все Параметри "> " Мережа та Інтернет "> виберіть WiFi або Ethernet залежно до якого інтернету ви підключені (провідний, бездротової).

Ethernet підключення


 • Натисніть на підключення, в моєму випадку "Ethernet", і знайдіть рядок IPv4 адресу .

Знайти Ip адреса в параметрах Windows

3. Як знайти IP-адресу за допомогою системної інформації

У Windows 10 можна використовувати інструмент "Інформація про систему", щоб дізнатися IP адресу та іншу мережеву інформацію про вашому пристрої.

 • Натисніть кнопок Win + R і введіть  msinfo32.

Вхід в Відомості про систему Windows


 • Перейдіть " Компоненти "> " Мережа "> " Адаптер " і праворуч знайдіть ім'я мережевого використовуваного адаптера, і дивіться IP-адреса .
 • Якщо вам потрібно знати IPv6, то йде відразу після адреси 192.168.1.5.

Ip адреса в системній інформації

4. Як дізнатися IP-адресу за допомогою інформації мережевого адаптера

В якості альтернативи ви можете використовувати мережеві параметри адаптера, щоб дізнатися IP-адресу, призначений в даний час на ваш пристрій, а також кілька інших мережевих конфігурацій.

 • Відкрийте "панель управління"> "мережу і інтернет"> "центр управління мережами і загальним доступом" і " зміна параметрів адаптера ".
 • Далі виберіть використовуваний мережевий адаптер і натисніть по ньому два рази.
 • У вікні, що з'явилося натисніть " Відомості ".
 • З'явиться вікно відомостей про підключення до мережі, знайдіть там Адреса Ipv4 .

Дізнатися IP адреса через мережевий адаптер

5. Дізнатися IP-адреса з PowerShell

PowerShell поставляється з двома командами для виявлення IP-адреси мережевої карти. Ви можете використовувати їх, щоб дізнатися IPv4, IPv6 мережевого адаптера. Завдання дуже проста, і вам просто потрібно ввести спеціальні команди і натиснути Enter.

 • Введіть в пошуку windows слово windows powershell і натисніть на ньому правою кнопкою миші, щоб запустити від імені адміністратора .

 • Введіть команду  Get-NetIPAddress  і натисніть Enter. Команда почне показувати список ip адрес підключених до комп'ютера.

PowerShell список Ip адрес


 • Якщо ви хочете побачити те ж саме, але в вигляді таблиці, то введіть  Get-NetIPAddress і натисніть "Введення". Відобразить список Ip адрес в форматі таблиці.

Список Ip адрес у вигляді таблиці в PowerShell

6. IP-адреса за допомогою командного рядка

Командний рядок завжди є швидким інструментом для відомостей і завдань. Дізнаємося ж IP адреса комп'ютера або ноутбука за допомогою CMD.

 • Наберіть в "пошуку", близько пуск, командний рядок або cmd.
 • У командному рядку введіть ipconfig .

Дізнатися IP адреса через командний рядок