Помилка DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET в браузері

При серфінгу в інтернеті через браузер Chrome або Yandex ви можете зіткнутися з помилкою DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET. Помилка може з'являтися при з'єднанні через WiFi адаптер або Ethernet. Помилка DNS PROBE FINISHED NO INTERNET в більшості випадках пов'язана з повільним з'єднанням, збоєм кеша завантаження DNS при спробі отримати доступ до веб-сайту або самим поганим адресою DNS, який видається місцевими провайдерами. Деякі користувачі перезавантажують свій ПК або роутер і помилка на час пропадає. Це викликає дискомфорт і часті рестарту. Давайте розберемо, як виправити помилку DNS PROBE FINISHED NO INTERNET при використанні браузера.

DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET

1. Очистити історію браузера

Відкрийте Yandex або Chrome браузер і натисніть клавіші Ctrl + Shift + Del , щоб відкрити історію перегляду в браузері. Далі виберіть всі галочками і встановіть часовий діапазон " За весь час ".

Примітка : У браузері Chrome це потрібно виконати в двох вкладках: Основні настройки та додаткові. У браузері Yandex, очищення відбувається в одному місці, відразу.

Видалити історію браузера Chrome

2. Очистити внутрішній кеш DNS браузера

Відкрийте браузер і вставте в адресний рядок нижче URL-адресу, вони ж "прапор", і натисніть на Clear Host Cache , щоб очистити DNS кеш в самому браузері:

 • chrome://net-internals/#dns - для Google Chrome
 • browser://net-internals/#dns - для Яндекс браузера

Очистити DNS кеш в Chrome

3. Змінити параметри протоколу DNS

Як вже говорилося вище, місцеві провайдери у яких ви купуєте інтернет, надають свої DNS, які можуть бути нестабільні і часом не працювати. Зазвичай вони налаштовані за замовчуванням, і мало хто знає, що можна використовувати інші DNS, які більш безпечні і швидше.

Натисніть кнопок Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб відкрити мережеві підключення. Далі натисніть правою кнопкою миші на блоці, через який ви підключені до інтернету і виберіть " Властивості ". Далі виділіть виберіть IP версії 4 (TCP / IPv4) і нижче натисніть на " Властивості ". У новому вікні встановіть значення на " Використовувати наступні адреси DNS-серверів " і задайте їх, після чого перезапустіть браузер. Нижче можете вибрати популярні і безпечні DNS:

 • DNS Google: 8.8.8.8 - 8.8.4.4
 • DNS Yandex: 77.88.8.8 - 77.88.8.1
 • DNS CloudFlare: 1.1.1.1 - 1.0.0.1

CloudFlare - це новий світовий DNS. Вважається, що він більш швидкий і безпечний ніж від Google.

настройка DNS від google

4. Скидання старих DNS

Помилка "DNS PROBE FINISHED NO INTERNET" також може виникнути, якщо кеш DNS забився старими IP адресами в Windows. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть ipconfig / flushdns . Перезавантажте ПК.

Очищення DNS кеша ipconfig / flushdns

Якщо після перезавантаження не допомогло і помилка з'являється, то введіть нижче команди по черзі:

 • ipconfig /release
 • ipconfig /all
 • ipconfig /flushdns
 • ipconfig /renew
 • netsh winsock reset

Перезавантажте ПК і бажано роутер.

5. Відключити службу прогнозування DNS

Нова функція від Google може давати збій в роботі DNS, так вона прискорює завантаження сторінок зі старих історій (cookie). Може бути так, що просто неправильно обробились IP-адреси і цю швидкість потрібно відключити для правильної обробки.

Для цього відкрийте браузер chrome і скопіюйте в адресний рядок наступний шлях chrome://settings/privacy, щоб перейти відразу. Далі знайдіть графу " дозволити предзагрузкі сторінок для підвищення швидкості роботи браузера і пошуку " і відключіть її, після чого, перезапустіть браузер.

відключити предзагрузкі сторінок в Chrome

Додаткові поради:

 1. Видалити сторонній антивірус. Особливо McAfee, так він помічений в збоях з DNS.
 2. Вимкніть Брандмауер, так він може створювати перешкоди іншими програмами при спробі підключення Chrome.
 3. Спробуйте завантажитися в безпечному режимі з підтримкою мережевих драйверів і перевірити помилку.