Windows Modules Installer Worker (Tiworker.exe): Вантажить Систему Windows 10

TiWorker.exe (Windows Module Installer Worker) - це важливий процес, пов'язаний зі службою служби Windows Update. Він запускається кожного разу при включенні ПК і працює в фоном режимі. Він є системним процесом Microsoft, який відповідає за установку нових модулів і оновлень в вашій системі. Багато користувачів задаються питанням, чи є Tiworker.exe вірусом? Відповідь - Tiworker це не вірус. Однак іноді шкідливі програми та вірус, можуть проникнути в ваш комп'ютер і замаскуватися під тим же ім'ям. Щоб переконатися, що Tiworker.exe не є шкідливим на вашому комп'ютері, переконайтеся, що він знаходиться в C: \ Windows \ WinSxS \.

Tiworker.exe здатний навантажувати ваш процесор і давати високе навантаження на диск. Зазвичай завантаження процесора коливається від 30 до 50%. Однак в деяких випадках TiWorker може завантажувати процесор до 100%. Ця високе завантаження ЦП, процесом Tiworker, призводить до проблем, таким як нагрів системи, більш швидкий розряд батареї, уповільнення або зависання комп'ютера. Ця проблема може виникнути в будь-якої версії Windows, будь то Windows 8, 8.1 або 10.

Windows Modules Installer Worker Вантажить процесор і диск

Як виправити високе завантаження ЦП і Диска

По-перше, якщо у вас йдуть будь-які оновлення або установка оновлень, то варто дочекатися закінчення процесу, перезавантажити ПК і подивитися, вантажить чи Tiworker.exe вашу систему. У вас повинна завжди стояти остання версія Windows, якщо немає, то поновіть свою систему через "Центр оновлень". Якщо не допомагає, то розберемо способи, як усунути високе навантаження на процесор або диск службою Windows Modules Installer Worker.

1. Перевірка і відновлення системних файлів

Пошкоджені системні файли можуть бути причиною, що змушує Windows Modules Installer Worker вантажити вашу систему. З цього, ми перевіримо системні файли. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні дві команди по черзі, чекаючи закінчення процесу після кожної і перезавантажте ПК:

  1. sfc /scannow
  2. DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Перевірка і відновлення файлів

2. Пошук та усунення несправностей

Пошук і усунення неполадок є найкращим рішенням для усунення високого завантаження процесора Tiworker.exe. Я буду описувати способом, який підійде для Windows 10 / 8.1 / 7. Відкрийте " Панель управління " і праворуч у кутку виберіть "маленькі значки", далі " Усунення неполадок ".

усунення неполадок в панелі управління

Далі справа в колонці натисніть на " Перегляд всіх категорій ".

перегляд всіх категорій неполадок

Далі запустіть по черзі " Обслуговування системи ", потім " Центр оновлення Windows ". Перезавантажте ПК після всіх процедур.

Пошук та усунення несправностей ПК

3. Шкідливі програми

Відкрийте "Диспетчер завдань" і знайдіть службу Windows Modules Installer Worker , яка вантажить ЦП або Диск. Далі клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть з меню " Відкрити розташування файлу ". Вас повинно перекинути по шляху C: \ Windows \ WinSxS \ ... Сам процес Tiworker.exe повинен знаходиться в папці WinSxS . Якщо Вас перекинуло в інше місце, то швидше за все це вірусний процес.

Розташування Windows Modules Installer Worker

Якщо вас все правильно перекинуло, то потрібно переконатися, що процес не є шкідливим. Натисніть по Tiworker.exe правою кнопкою миші і виберіть " Властивості ". У вкладці "Загальні" перевірте чи правильний він має шлях. Далі перейдіть у вкладку "Докладно" і подивіться чи є про нього інформація, зокрема авторське право від microsoft і приблизний розмір в 200Кб.

властивості Tiworker.exe

Далі вам потрібно скористатися антивірусним сканером, так як вони більш ефективні, ніж звичайні антивірусні продукти. Я рекомендую вам скористатися Zemana або Доктор Веб.

  • антивірусні сканери