Microsoft Store: помилка 0x80131500 в Windows 10

Microsoft Store є важливою частиною Windows 10. Через магазин Windows 10 поширюються UWP додатки, такі як VK, Facebook, ігри та інші програми. Майкрософт створила унікальну систему Project Centennial за допомогою якої можна перенести класичні Win32 додатка в UWP Microsoft Store. Але іноді при відкритті магазину Microsoft Store з'являється код помилки 0x80131500.

Microsoft Store помилка 0x80131500

Виправити помилку Microsoft Store 0x80131500 в Windows 10

Давайте розберемо різні способи як виправити код помилки Microsoft Store.

1. Змініть інтернет-з'єднання і подивіться

Під'єднайте свій інтернет і перевірте помилку. Якщо у вас кабельний інтернет, то встановіть з'єднання з WiFi і навпаки. Також можна створити точку доступу на телефоні і підключити до нього ПК або ноутбук.

2. Запуск засіб усунення проблем додатків Microsoft Store

Microsoft також випустила спеціальний засіб усунення неполадок Microsoft Store. Всі можливі утиліти від Microsoft я розмістив на сайті. Вам потрібно завантажити та запустити засіб пов'язане з магазином windows. Якщо після цього Microsoft Store видає назад код помилки 0x80131500, то спробуйте запустити усунення неполадок " Додатки з магазину Windows ".

Пошук та усунення несправностей магазину Windows 10

3. Скинути Магазин Microsoft

Щоб скинути Microsoft Store, запустіть командний рядок (CMD) від імені адміністратора і виконайте наступну команду:

  • wsreset

Дочекайтеся закінчення процесу і перевірте, чи усунуто помилка. Також рекомендую перевірити оновлення в "службі Windows Update".

wsreset cmd

4. Переключення налаштувань дати і часу

На вашому комп'ютері повинні бути правильно встановлено дату й час для правильного доступу до різних служб Windows 10. Перейдіть в "Параметри"> "Час і мова"> праворуч поставте два повзунки на положення Включено " Встановити час і пояс автоматично ".

дата і час Windows 10

5. Створіть новий обліковий запис користувача

Можете спробувати створити новий обліковий запис користувача і перевірити, виправлена ​​чи ваша проблема.

6. Видалити вміст папки Microsoft.WindowsStore

Перейдіть по шляху C: \ Users \ myweb \ AppData \ Local \ Packages \ Microsoft.WindowsStore_8wekyb3d8bbwe і видаліть весь вміст всередині. Ті папки, які не видаляються, ви повинні зайти в підпапку і видалити там весь вміст, а потім повернутися назад, і та, що не видаляється папка віддалиться. Все папки втечуть і ви повинні їх видалити. Якщо не виходить, то перезавантажте ПК і спробуйте ще раз. На крайній випадок ви можете завантажитися в безпечному режимі і видалити вміст папки Microsoft.WindowsStore.

Шлях Microsoft Store в Windows 10

7. перереєстрували додаток Microsoft Store за допомогою Powershell

Запустіть PowerShell від імені адміністратора, це можна зробити натиснувши Win + X або написати в пошуку. Далі введіть наступну команду, щоб заново зареєструвати додаток Microsoft Store.

  • powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\WinStore\AppxManifest.xml

Якщо у вас видало помилку "WinStore \ AppxManifest.xml" не існує, то виконайте додаткові команди нижче.

Перегістрація microsoft Store


  1. PowerShell –ExecutionPolicy Unrestricted
  2. $manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + '\AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest
  3. Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Перегістрація microsoft Store номер 1