Код помилки 0xc0000185 при завантаженні Windows 10

Ця помилка на комп'ютері з Windows 10/8/7 навіть не дозволить вам включити вашу систему і завантажитися на робочий стіл, коли ви почнете завантажувати операційну систему. Помилка говорить:

Дані конфігурації завантаження для вашого комп'ютера відсутні або містять помилки, код помилки 0xc0000185. В якості альтернативи ви також можете побачити повідомлення: Чи не вдалося завантажити операційну систему, так як необхідний файл відсутній або містить помилки.

Дані конфігурації завантаження відсутні, код помилки 0xc0000185

Нам потрібен доступ до командного рядка, і нижче ми розберемо, як запустити cmd при різних ситуаціях, якщо ви досвідчений користувач і запустіть командний рядок, то дотримуйтесь пункту 1. Оскільки ваш комп'ютер не завантажується, вам доведеться або спробувати перейти на екран «Додаткові параметри запуску », завантажити Windows 10 в безпечному режимі або використовувати завантажувальний флешку Windows 10 для завантаження комп'ютера. В "додаткові параметри завантаження" можна потрапити способом перезавантаження ПК три рази. Тобто, ви включаєте ПК, чекаєте поки він завантажиться до помилки або до темного екрана, а потім різко тиснете кнопку перезавантаження на самому ПК, і так три рази. Якщо ви не можете потрапити на робочий стіл через безпечний режим або запустити "додаткові параметри завантаження", то відмінним рішенням буде створити настановну флешку з Windows 10.Коли ви запустилися з настановної флешки, то пройдіть до пункту установки  і нижче натисніть на лінк " Відновлення системи ". Далі Вас перекине в "Додаткові параметри завантаження".

Відновлення системи при установки Windows 10


У додаткових параметрах завантаження запустіть командний рядок або безпечний режим, щоб потрапити на робочий стіл і там запустити командний рядок.

середовище відновлення командний рядок

1. Відновіть дані конфігурації завантаження

Відкрийте командний рядок і використовуйте її для перебудови BCD, ввівши наступні команди одну за одною в послідовності, після чого перезавантажте ПК і перевірте, чи усунуто помилка 0xc0000185 :

  • bootrec /FixMbr
  • bootrec /FixBoot
  • bootrec /ScanOS
  • bootrec /RebuildBcd

bootrec fixMBR cmd

2. Використовувати автоматичне відновлення при запуску

Відкрийте вікно "Додаткові параметри запуску", а потім скористайтеся засобом відновлення при завантаженні.

Відновлення при завантаженні

3. Використовуйте відновлення системи

На екрані "Додаткові параметри запуску" ви також побачите параметр "Відновлення системи". Спробуйте це теж.

Відновлення системи за допомогою точки відновлення

4. Скинути Windows 10

Якщо у вас включена точка відновлення системи і ви можете завантажиться на робочий стіл, то спробуйте відкотити систему назад в робочий стан. Якщо нічого не допомагає, то використовуйте інсталяційний носій для установки Windows 10 з нуля.

5. Перевірте обладнання фізично

Вимкніть всі зайві пристрої від ПК (флешки, камери і т.п.), і перевірте, усуває це помилку 0xc0000185. Ви також можете перевірити, чи працює ваш жорсткий диск належним чином, оскільки він може викликати проблему, згадану вище. Для впевненості можете запустити командний рядок і ввести команду нижче, яка спробує знайти помилки на жестом диску і автоматично виправить їх:

  • chkdsk /f /r

Перевірка диска chkdsk / f / r