Як з'єднати кілька відео в одне

Інструменти для редагування відео, які є безкоштовними, прості в навчанні і малофункціональні. Adobe Premiere Pro або Sony Vegas відрізняється багатофункціональністю, але вони платні і жахливо складні в освоєнні, якщо вам потрібно з'єднати, об'єднати або склеїти відео і додати трохи фонової музики. Windows 10 дуже прагнути зробити свій вбудований редактор відео та фото. У попередніх статтях я писав, як обрізати відео в Windows 10 без програм, як зробити відео з фото і музики і як записати відео з екрану комп'ютера. Зараз же ми розберемо, як з'єднати або об'єднати декілька відео між собою в одне на Windows 10 без всяких сторонніх програм.

Як склеїти відео на комп'ютері Windows 10

Крок 1 . Перш за все виберіть, які відео ви хочете склеїти і помістіть їх в окрему папку, щоб було все організовано і не заплутатися. Я наприклад створив на робочому столі папку і помістив туди потрібні мені для об'єднання відео.

Папка з відео

Крок 2 . Відкрийте тепер додаток " Фотографії " в Windows 10. Далі перейдіть у вкладку " Папки " і натисніть " Додати папку ". Виберіть свою папку з відео, які хочете з'єднати.

Додати відео в додаток фотографії Windows 10

Крок 3 . Натисніть зверху Створити і виберіть " користувача відео з музикою ". Далі виберіть відео, які ви хочете з'єднати і натисніть кнопку "Створити".

Створити користувальницьке відео з музикою

Крок 4 . Тут у вас справа з'явиться перегляд і ви можете помітити, що відео об'єдналися, але стали коротшими, тобто додаток "фотографії" автоматично обрізала ваші відео і вони стали коротшими. Щоб відео залишалися довгі, як у вихідних файлах, вам потрібно видалити їх з розділу " Розкадрування " і перетягнути заново з " Бібліотеки проектів ".

Додати вихідні відео в редкатор фотографії

Крок 5 . Ви помітите грає фонову музику і тему в відео. Щоб прибрати це все, натисніть зверху " Музика " і виберіть НІ, натисніть " Теми " і виберіть НІ. Натисніть далі на 3 точки в кутку і виберіть " Експортувати або передати ", щоб зберегти ваше з'єднані відео. Ось так легко можна поєднати, об'єднати або склеїти відео без сторонніх програм в Windows 10.

Прибрати музику і тему з відео в додатку фотографії