Як автоматично завершувати завдання при виключенні Windows

Коли ви намагаєтеся закрити, перезапустити або вийти з Windows, то ви могли помітити, що Windows повідомляє про те, що програма не дозволяє Windows відключитися або перезапустити. Щоб вимкнути систему, ви повинні натиснути кнопку " Вимкнути все одно". Якщо ви не натиснете на кнопку протягом встановленого проміжку часу, Windows скасує дію виключення. Як правило, при виключенні або перезавантаження системи, то вона намагається закрити всі програми автоматично. Однак, коли додаток робить щось у фоновому режимі або якщо є будь-яка незбережена робота, це може блокувати Windows від закриття. це добре здебільшого, тому що це дає вам можливість зберегти вашу роботу і правильно закрити програму. Але якщо є будь-яка програма, яка неправильно використовує цю функцію, або якщо ви вважаєте, що не хочете, щоб програми блокували процес виключення або перезавантаження, ви можете змусити Windows закрити всі програми незалежно від їх стану під час процесу вимикання, перезавантаження або виключення.

Автоматично завершувати процес при виключенні Windows

Увімкнути автоматичне завершення завдань для поточного користувача

Якщо ви хочете, щоб програми не блокували вимикання або перезапуск системи для поточного користувача, виконайте наступні дії. Зверніть увагу, що зміни, внесені вами, чи не будуть порушені іншими користувачами вашої системи. Наприклад, при необхідності докладання можуть блокувати інші користувачі від виключення або перезапуску системи. Рекомендую створити точку відновлення, так як ми будемо використовувати редактор реєстру.

1 . Відкрийте меню пуск і наберіть в пошуку regedit, після чого запустіть його.

Редактор реєстру Windows 10

2 . У реєстрі перейдіть в наступне місце розташування. Якщо ви використовуєте Windows 10, то скопіюйте та вставте нижче шлях в адресний рядок редактора реєстру і натисніть Enter. Ви відразу ж потрапите в потрібне місце миттєво.

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

3 . Як тільки Ви опинитеся в кінцевій папці Dekstop, то натисніть праворуч на порожньому полі правою кнопкою миші і виберіть з меню " Створити "> " Строковий параметр ".

Створити строковий параметр в Dekstop

4 . Задайте йому ім'я  AutoEndTasks , далі клацніть по ньому два рази мишкою і задайте значення 1 .

AutoEndTasks для поточного користувача

Перезавантажте систему, щоб зміни вступили в силу. Після перезапуску Windows більше не буде забороняти додатків блокувати процес виключення, перезапуску або виходу з системи. Якщо ви хочете повернути назад всі як було, то видаліть значення AutoEndTasks або змініть дані значення на 0 .

Увімкнути автоматичне завершення завдань для всіх користувачів

Ви також можете зробити, щоб автоматично закрити програми для всіх користувачів при перезапуску або виключенні. Для цього буде потрібно запмуск з права адміністратора.

1 . Відкрийте меню пуск і наберіть в пошуку regedit, після чого натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть " Запуск від імені адміністратора ".

Запуск редактора реєстру від імені адміністратора

2 . Тепер перейдіть в наступне місце:

HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Desktop

3 . На правій панелі клацніть правою кнопкою миші і виберіть " Створити "> " Строкове параметр ". Далі задайте ім'я AutoEndTasks і значення 1 .

AutoEndTasks для всіх користувачів