Чи не відкривається браузер Chrome на комп'ютері

Коли ви намагаєтеся запустити браузер гугол хром на комп'ютері з Windows 10, то нічого не відбувається, він не запускається, і не видає будь-яких помилок. У більшості випадків це пов'язано з встановленим розширенням в браузері, що ушкоджує настройки профілю. Саме розширення в браузера не видають жодних помилок при виникненні проблем, так як розширення викликає внутрішню помилку, яка призводить до автоматичного закриття Chrome.

Що робити, якщо не відкривається Google Chrome на комп'ютері?

  1. В першу чергу вимкніть на час антивирусник, щоб виключити його з винуватців даної проблеми, і спробуйте запустити гугол хром.
  2. Скористаєтеся антивірусним сканером Zemana, щоб швидко виявити віруси, які можуть перешкоджати запуску браузера.
  3. Також, якщо процес chrome.exe запущений і він не ініціалізувати запуск браузера, то при другій спробі запустити браузер, він не запуститься, так як вже працює фоновий процес. Відкрийте диспетчер задач натиснувши поєднання кнопок на клавіатурі Ctrl + Shift + Esc , знайдіть в процесах Google Chrome , виділіть його одним натисканням, і знизу натисніть на " Зняти завдання ". Спробуйте запустити браузер.

зняти процес chrome.exe в диспетчері завдань

1. Видалити профіль користувача з папки Chrome

Пошкоджений профіль користувача може стати причиною, коли браузер гугол хром не починається і не відкривається. Видалення профілю може вирішити цю проблему. Натисніть Win + R і введіть, щоб швидко відкрити розташування профілю:

  • %USERPROFILE%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data
  • Знайдіть папку Default і скопіюйте її в інше місце, щоб була копія.
  • Далі видаліть папку Default і спробуйте запустити браузер.

видалити папку default

Якщо Chrome запуститися і ви вирішите увійти під обліковим записом, яка синхронізує ваші налаштування та розширення, то проблема може повторитися, тому що помилку викликає певне розширення. При першому запуску браузера і синхронізації, ви повинні швидко відключити або видалити розширення. Потрапити в розширення можна клікнувши в верхньому правому куті на горизонтальне " три крапки "> " Додаткові інструменти "> " Розширення ".

Відключити розширення в Chrome

Якщо, з яких-небудь причин ви не встигаєте потрапити в налаштування розширень, то їх можна видалити з папки по шляху:

  • C:\Users\mywebpc\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions
  • Видаліть всі вміст в папці Extensions. У цій папці зберігаються розширення для браузера хром.

розташування розширень Chrome

2. Повторна ініціалізація DLL-файлу для Chrome

Файл chrome.dll може бути пошкоджений і його потрібно видалити, щоб він автоматично ініціалізувати. Натисніть правою кнопкою миші по ярлику Google Chrome і виберіть " Розташування файлу ". Далі вам потрібно видалити всі папки, які мають ім'я виду чисел 80.0.3987.132. Наприклад, у мене на зображенні є одна папка, але їх може бути і дві.

розташування ярлика Chrome

Далі запускаємо командний рядок від імені адміністратора і вводимо команду для скидання мережевих протоколів, після чого папки з'являться назад.

  • netsh winsock reset
  • Перезавантажте ПК.

netsh winsock reset