Код помилки 0x8007232B, DNS ім'я не існує при активації Windows

Якщо у вас клієнт Windows 10 Enterprise і Ви бачите  код помилки активації  0x8007232B,  значить, ваш комп'ютер не може знайти сервер KMS. Повідомлення про помилку містить опис помилки -  ім'я DNS не існує . Це помилка тотальної активації, яка виникає з двох причин. По-перше, коли вузол KMS не існує в мережі, адміністраторові, можливо, буде потрібно встановити MAK. MAK - це ключі, які використовуються для активації певної кількості пристроїв. По-друге, коли клієнт KMS, не може знайти RMS KMS SRV в DNS. KMS повідомляє і автоматично створює записи ресурсів служби (SRV) на DNS-сервері.

Помилка активації 0x8007232B, DNS-ім'я не існує

1. Пошук та усунення несправностей DNS

Багато в чому ця проста проблема з мережею, і замість виконання складних завдань, виконайте невеликий процес щодо усунення неполадок в мережі. Windows 10 поставляється з вбудованим інструментом усунення неполадок. Відкрийте " Налаштування "> " Оновлення і безпеку "> " Усунення неполадок " і праворуч натисніть на " Мережевий адаптер ". Так само, раджу спробувати очистити DNS кеш, але не відключати його.

Пошук та усунення несправностей мережевого адаптера

2. Перевірте установку вузла KMS

Якщо ви є адміністратором, вам необхідно підтвердити, що вузол KMS існує в мережі, де клієнт підключений. Оскільки сервери KMS повинні відзначати свою присутність через записи ресурсів служби (SRV), переконайтеся, що публікація DNS включена (за замовчуванням).

3. Клієнт точки KMS для вузла KMS

Якщо комп'ютер не може підключитися до вузла KMS, то ви можете направити KMS-клієнт на вузол KMS. Для цього відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду  slmgr.vbs /skms . SLMGR - це інструмент управління ліцензіями на програмне забезпечення Windows. Це сценарій Visual Basic, тому ".VBS" в кінці. Цей інструмент дозволяє адміністратору налаштовувати ліцензування на будь-якому сервері Windows.

4. Встановіть MAK

MAK означає  багаторазовий ключ активації. Якщо з якоїсь причини ключі KMS не працюють, і вам потрібно активувати Windows без будь-яких подальших затримок, ви можете отримати і встановити MAK, потім активувати систему. Ключі MAK не повинні проходити через внутрішній сервер. Сервер активації Windows безпосередньо активує його, і, отже, він повинен працювати нормально. Пам'ятайте, що ключі MAK не можуть бути перероблені і, отже, можуть стати дорогою справою. Якщо на комп'ютері відбувається " скидання налаштувань за замовчуванням " або " система Windows заново встановлена ", підрахунок кількості активованих пристроїв не повертається.