Виправити помилку nvspcap64.dll в Windows 10/7

При запуску Windows 10 або Windows 7 ви можете зіткнутися з помилкою nvspcap64.dll. Помилка вказує на шлях С: \ Windows \ system32 \ nvspcap64.dll і може звучати по різному: " не найден вказаний модуль " або " немає точки входу ShadowPlayOnSystemstart". Ця проблема пов'язана з NVIDIA GeForce Experience, а точніше з проксі-сервером NVIDIA Capture використовуваним при потокової передачі або запису в ShadowPlay (внутрішньо-ігровий оверлей). Проте, NVIDIA ShadowPlay використовується для запису та обміну ігровими відео, скріншотами і трансляціями з іншими користувачами. Якщо це додаток викликає проблеми, ви можете видалити його з автозавантаження або видалити Nvidia Geforce Experience. Не потрібно завантажувати сам файл nvspcap64.dll на сторонніх сайтах і закидати його до себе на комп'ютер. Особливо реєструвати його в системі командою resrv32. це великий ризик безпеки, адже невідомо, що в цьому файлі може бути. у цій інструкції про те, як виправити помилку nvspcap64.dll в Windows 10/7, коли не найден вказаний модуль чи ні точки входу.

не найден вказаний модуль і немає точки входу ShadowPlayOnSystemstart

1. Відключити внутрішньо-ігровий оверлей

Відкрийте програму NVIDIA GeForce Experience і перейдіть у вкладку " Загальні ". Знайдіть пункт "внутріігрового оверлей" і відключіть його, після чого перезавантажте ПК і перевірте помилку.

відключити всередині ігровий оверлей в Nvidia

2. Прибрати з автозавантаження

Якщо вище спосіб не допоміг, то натисніть Ctrl + Shift + Esc , щоб відкрити диспетчер задач. Перейдіть у вкладку " Автозавантаження ", знайдіть NVIDIA Capture Server Proxy і відключіть. Перезавантажте ПК. Якщо в автозавантаженні буде NVIDIA GeForce Experience, то і його спробуйте відключити.

У Windows 7 натисніть Win + R і введіть msconfig , перейдіть у вкладку "Автозавантаження".

відключити NVIDIA Capture Server Proxy

Додатково : Ви можете повністю видалити програму NVIDIA GeForce Experience з комп'ютера, тим самим виправити помилку nvspcap64.dll файлу. Якщо програма вам необхідна, то ви можете її спробувати встановити заново.