Помилка під час запуску програми 0xc0000906 - Виправити

Помилка 0xc0000906 виникає, коли користувач намагається запустити деякі програми або гри, як GTA 5, Far Cry 3, Crysis 3, Gta 4 або Sims 4 в Windows 10, Windows 8.1 і Windows 7. У більшості випадків винуватцем цієї помилки є пошкодження системних файлів, які заважають роботі DLL-файлів і відповідно викликають помилку 0xc0000906 під час запуску програми. Також може бути, що сторонні програми, як антивірус, можуть заважати повноцінній роботі вашої програми, особливо якщо ви завантажили гру або програму з торрента. Давайте розберемо, як виправити помилку 0xc0000906 при запуску ігор.

помилка під час запуску програми 0xc0000906

Сканування і відновлення системних файлів

Код помилки 0xc0000906 часто пов'язаний з випадками, коли система раніше зазнала деяких змін, наприклад оновлення ОС, сканування антивірусом, яке призвело до карантину деяких елементів. З цієї причини скористаємося вбудованим інструментом SFC і DISM, щоб виправити пошкоджені системні файли і логічні помилки, якщо такі є.

Крок 1 . Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команди по черзі, чекаючи закінчення процесу після кожної, після чого, перезавантажте пк :

  1. Dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth - аналізує вашу систему на предмет системних невідповідностей.
  2. Dism.exe /online /cleanup-image /scanhealth- запускає процедуру відновлення

Увага : Перед тим як приступити до цієї процедури, переконайтеся, що ваше інтернет-з'єднання стабільно. Це відбувається тому, що DISM активно використовує "Центр оновлень" для завантаження справних копій, які згодом будуть використовуватися для заміни пошкоджених елементів.

Відновлення системних файлів за допомогою CMD DISM

Крок 2 . Після того як перезавантажили ПК, відкрийте заново командний рядок від імені адміністратора і введіть наступну команду, після завершення процесу перезавантажте ПК:

  • sfc /scannow

Увага: Ні в якому разі не можна переривати цю процедуру до її завершення.

Перевірка і відновлення файлів

Вимкніть на час антивірус

Коли ви завантажуєте гру або додаток з незрозумілих джерел, як торрент, то вона є піратською і в більшості випадках має вірус. Вбудований захисник Windows або сторонній антивірус можуть блокувати будь-якої файл, і при запуску гри або програми видавати помилку 0xc0000906 в Windows 7/10 / 8.1. З цієї причини Вам потрібно відключити на час антивірус і запустити додаток.

Примітка : Також можливий варіант, що DLL файл знаходиться в карантині антивіруса, і таким чином вам його просто потрібно повернути назад, потім відключити антивірус і запустити додаток.

Відключити антивірус windows

Відкотити систему назад в робочий стан

У разі, якщо у вас додаток або гра запускалися до цього нормально, і ви в певний момент почали отримувати помилку, то розумно буде відкотити систему назад на пару ній в робочий стан, коли все працювало нормально. Натисніть клавіші Win + R і введіть rstrui , щоб запустити інструмент відкату. Далі дотримуйтесь радою на екрані.

Запуск точки відновлення