Неможливо підключитися до цієї мережі WiFi в Windows 10

Дуже поширена проблема, коли Ви підключаєтеся до мережі WiFi в Windows 10 / 8.1 і вам видає помилку не вдається підключитися до цієї мережі . При цій проблемі, система windows не вказує нам причини або код самої помилки, що ускладнює завдання і залишається тільки використовувати всілякі способи вирішення. Давайте розберемо, що можна зробити і як виправити помилку з підключенням до бездротової мережі WiFi або локальної мережі Ethernet в Windows 10 / 8.1.

Неможливо підключитися до цієї мережі

Можливі рішення проблеми при підключенні до мережі в Windows 10

Якщо не вдається підключитися до цієї мережі WiFi, перше, що Ви повинні зробити, це вимкнути комп'ютер або ноутбук, відключити модем, і включити все назад. Також, перейдіть в "Центр оновлення Windows" і оновіться до останньої версії. У більшості випадках, коли не вдається підключитися до мережі WiFi, є той факт, що відстань між модемом і пристроєм велике і видає нестабільне з'єднання. Спробуйте піднести пристрій ближче до модему, і перевірити підключення до бездротової мережі.

1. Оновлення драйверів бездротового WiFi або локальної Ethernet карти

Натисніть кнопок на клавіатурі  Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб запустити диспетчер пристроїв.

Диспетчер пристроїв


Розгорніть "Мережеві адаптери" і клацніть правою кнопкою миші на мережевих пристроях, і обновіть їх. Якщо ви не знаєте, де локальна або WiFi карта, то орієнтуйтеся по слову Wireless , це і є WiFi. Controller - це мережева локальна карта для підключення по дроту.

Ви також можете розглянути можливість їх повторного встановлення і перезавантаження системи. Якщо вищевказані способи не працюють, спробуйте завантажити і встановити драйвери з веб-сайту виробника.

Оновлення драйверів бездротового WiFi або локальної Ethernet карти

2. Запуск усунення мережевих неполадок, обладнання та пристроїв

Відкрийте "Всі параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Усунення неполадок". У списку ліворуч вибираємо по порядку діагностику  Обладнання і пристрої , Мережні адаптери , Вхідні підключення .

Пошук та усунення несправностей з мережею

3. Скидання мережі

Якщо нічого не спрацювало, можливо, допоможе скидання мережі. Відкрийте "Параметри"> "Мережа та Інтернет"> "Стан" і праворуч знайдіть Скидання мережі . Це дозволить скинути всі мережеві адаптери за замовчуванням.

Скидання мережі в Windows 10 April


Якщо проблема з підключенням WiFi, то раджу ще видалити існуюче бездротове підключення. Відкрийте "Параметри"> "Мережа та Інтернет"> "WiFi"> праворуч натисніть на слово " Управління відомими мережами ". Далі виберіть зі списку ту мережу до кторой не можете підключитися і натисніть Забути . Якщо у вас список величезний і вони вам не потрібні, то раджу зайві підключення видалити.

4. Вимкніть IPv6

Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб швидко відкрити мережеві адаптери. Далі натисніть правою кнопкою миші по " Бездротова мережа " WiFi і виберіть " Властивості ". У властивостях знайдіть " IP версії 6 (TCP / IPv6) " і приберіть галочку, після чого натисніть "застосувати" і "OK". Перезавантажте комп'ютер і спробуйте підключитися до інтернету через WiFi.

властивості бездротової мережі WiFi

5. Встановіть DNS

Провайдери за замовчуванням пропонують свої DNS, які не дуже добре справляються зі своєю працюй. Ми використовуємо DNS від Google, який швидше і краще. Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть ncpa.cpl . Натисніть правою кнопкою по " Бездротова мережа WiFi " або " Ethernet " в залежності, яке підключення видає помилку мережі, і виберіть " Властивості ". У властивостях знайдіть IP версії 4 (TCP / IPv4) і нижче натисніть на кнопку " Властивості ". У новому коні встановіть точку на пункті " Використовувати наступні DNS адреси " і введіть:

  1. 8.8.8.8
  2. 8.8.4.4

Встановіть нижче галочку "Підтвердити параметри при вході" і OK.

настройка DNS від google

6. Оновити IP-адреса

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди по порядку:

  • ipconfig /release
  • ipconfig /renew

ipconfig release

7. Змінити бездротової режим

Бездротовий режим мережі WiFi на модемі, повинен збігатися з режимом на бездротової мережевої карти WiFi. Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть ncpa.cpl . Клацніть правою кнопкою миші по бездротовій мережі і виберіть "Властивості" . У вікні, що з'явилося натисніть на кнопку " Налаштувати ".

бездротова мережа налаштувати

Перейдіть у вкладку " Додатково " і в графі " значення " виберіть той режим, який використовується в вашому роутере (модемі).

Дізнатися поточний режим в модемі можна, якщо зайти в параметри модему. Зверніться до керівництва свого модему.

режим мережі WiFi