Використовувати телефон як веб-камеру для комп'ютера

При використанні ноутбука ми отримуємо вбудовану веб-камеру, що дозволяє проводить відео конференції. При використанні комп'ютера, нам доведеться докуповувати окремо веб-камеру, щоб робити відео дзвінки по Skype або Zoom. Що робити, якщо ми не можемо швидко купити собі веб-камеру для ПК? Є вихід. Якщо у вас є мобільний телефон на Android, то його можна використовувати як веб-камеру на комп'ютері через USB провід, WiFi з'єднання або Інтернет.

Використовувати телефон як веб-камеру через WiFi

Ви повинні переконатися, що ваш мобільний телефон і комп'ютер підключені до однієї мережі інтернету. Наприклад, комп'ютер підключений через дріт або WiFi до модему, і сам телефон підключений через WiFi до цього ж модему.

Крок 1 . Завантажте програму IP-Webcam для телефону з магазину Google Play. Після установки програми відкрийте його і перейдіть до " Налаштування з'єднання "> " Мовлення в локальній мережі ".

мовлення в локальній мережі

Далі задайте логін і пароль, можна прості, тим самим ніхто не зможе підключитися без пароля до вашого відео потоку.

задати логін і пароль

Поверніться на крок назад, і в самому низу натисніть на " Запустити, почати трансляцію ". Коли запустити відео потік на телефоні, то ви повинні побачити внизу екрана адреса виду 192.168.1.5:8080 . Запам'ятайте його.

почати трансляцію

Крок 2 . Відкриваємо будь-який веб-браузер і пишемо в адресний рядок адресу, який ми запам'ятали вище, і тиснемо Enter. У моєму випадку це 192.168.1.5:8080. Далі вводимо логін і пароль, який задавали вище. У нас відкриється веб-інтерфейс з управління веб камерою, яка транслюється з телефону Android. У графі " Режим перегляду " виберіть " Вбудований в браузер " або "Flash". Якщо вам потрібен звук, то в графі прийом " Аудіо " перетяните повзунок в режим включено. Далі в графі " Режим прослуховування " виберіть " HTML5 Wav ", або перемикайте по порядку поки не з'явиться звук. Також нижче у вас будуть доступні настройки як якість відео, обрізати площа трансляції,перемикання камери з фронтальним на іншу і т.п.

Відео трансляція

Використовувати телефон як веб-камера через Інтернет

Додаток IP-Webcam має функцію відео потоку з будь-якої точки світу. Ви можете зробити з телефону веб-камеру і підключатися до нього з будь-якої точки світу, і будь-якого комп'ютера, ноутбука, або навіть телефону.

Крок 1 . Потрібно зареєструвати аккаунт на ivideon. Чи не закривайте сайт після реєстрації. Відкрийте додаток IP-Webcam встановлене на телефоні і натисніть на " Мовлення через Інтернет ". У новому вікні введіть дані для входу в обліковий запис ivideon, які реєстрували вище.

мовлення через інтернет

Крок 2 . Перейдіть веб-браузері ivideon на сайт і обновіть сторінку сайту кнопкою F5 на клавіатурі. Далі у вас автоматично з'явиться "камери", де буде ваш телефон в якості кеб-камери.

ivideon

Використовувати телефон як веб-камера через USB провід

Крок 1 . Щоб використовувати телефон в якості веб-камери через USB провід, необхідно включити налагодження по USB. Для цього на вашому мобільному телефоні повинна бути включена опція розробника. Ось як включити: " Параметри "> " Про телефоні "> і натиснути кілька разів по графі " Номер збірки ", після чого вона автоматично активується.

режим розробника включити на Android

Поверніться на крок назад в меню у вас з'явиться графа " Для розробників ". Перейдіть в неї і знайдіть пункт " Налагодження по USB " і включіть.

Налагодження по USB

Крок 2 . Встановлюємо додаток DroidCam з Google Play Store. Щоб підключитися по USB, потрібно встановити клієнт DroidCam на сам комп'ютер. Запускаємо програму на телефоні Android і запам'ятовуємо порт, в моєму випадку 4747.

порт в додатку DroidCam

Крок 3 . Запускаємо програму DroidCam на комп'ютері і зверху тиснемо на іконку USB. Далі пишемо наш порт 4747, який запам'ятовували вище і тиснемо Start.

DroidCam client

Примітка: Додаток DroidCam ви також можете використовувати через WiFi. Вам всього лише потрібно запам'ятати адресу вказану в додатку. Далі відкрити веб-браузер і ввести адресу, виду 192.168.1.5:4747, після чого натиснути Enter.

DroidCam

висновок:

DroidCam - може використовувати телефон Android як веб-камеру в таких програмах як Skype, Zoom, настільному Viber або WhatsApp, через USB провід або WiFi з'єднання при наявності встановленого клієнта на комп'ютер. Має перегляд через будь-який веб-браузер без установки клієнта на ПК. Немає функції підключитися через інтернет з іншої точки світу.

DroidCam Skype

IP-Webcam - використовує телефон як веб-камеру для звичайного спостереження через веб-браузер. Є функція хмарного IP спостереження через інтернет з будь-якої точки світу. Простий і зрозумілий у використанні.