Виправити помилку Err_Connection_Closed в браузері

Коли ви намагаєтеся відвідати веб-сайт, то можете зіткнутися з помилкою Err_Connection_Closed в браузері Chrome або Yandex. Помилка може з'явитися через проблеми з мережею, а точніше з неправильними або збився параметрами інтернету. Якщо відкрити сайт, який недоступний через інший браузер, і він буде працювати, то помилка в самому браузері Chrome або Yandex. Так як помилка Err Connection Closed ставитися до проблеми з мережею, то встановлені розширення в браузері можуть бути винуватцями цієї помилки. У цій інструкції про те, як виправити, коли " не вдається отримати доступ до сайту " з кодом помилки " Err Connection Closed " в браузерах на движку Chronium, а також в Chrome для телефону.

Err_Connection_Closed не вдається отримати доступ до сайту

1. Розширення

Якщо у вас встановлені розширення в браузері, які мають відношення до мережі, наприклад VPN, проксі, захист від антивірусів або фаєрволи, то вимкніть їх на час. Такі розширення можуть блокувати і збивати параметри мережі, що буде перешкоджати правильній роботі інтернету.

Відкрийте браузер Chrome і вставте або напишіть в адресний рядок браузера, chrome: // extensions / , щоб швидко перейти до розширень. Вимкніть всі розширення, непотрібні можна видалити, перезапустіть браузер і перевірте, чи усунуто помилка Err Connection Closed.

Відключити розширення в Chrome

2. Історія, куки

Кукі і історія браузера можуть бути проблемою з доступом до сайтів. У цьому випадки, потрібно правильно видалити історію і куки. Відкрийте браузер і вставте в адресний рядок браузера chrome: // settings / clearBrowserData , щоб швидко перейти до параметри по очищенню історії. У вас буде дві вкладки: "Основні" і "Додаткові", в яких ви повинні видалити всі дані, з часовим діапазоном за весь час .

очистити історію Google Chrome

Як тільки видалили історію, вимкніть ПК або ноутбук, вимкніть модем (роутер) на 2 хвилини, і включіть все назад. Коли завантажилися на робочий стіл, октрйоте назад браузер і вставте в адресний рядок chrome: // settings / content / cookies , щоб швидко відкрити параметри. Ви побачите список залишилися куки від старих сайтів, якщо вони є. Видаліть всі, і перезавантажте назад ПК.

cookies видалити

3. Скидання налаштувань мережі

Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди:

  • netsh winsock reset

Після першої команди перезавантажте ПК, і перевірте, чи усунуто помилка Err Connection Closed. Якщо немає, то вводимо далі.

  • ipconfig /release
  • ipconfig /renew
  • ipconfig /flushdns
  • ipconfig /registerdns

netsh winsock reset

4. Авто DNS

Місцеві провайдери надають свій DNS адресу, який в більшості випадках погано працює. Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб швидко відкрити мережеві адаптери. Натисніть правою кнопкою миші по мережевому підключенню і виберіть " властивості ". Знайдіть у списку " IP версії 4 (TCP / IPv4) ", виділіть його одним натисканням мишки і нижче натисніть на " Властивості ". У новому вікні встановіть значення " Використовувати наступні адреси DNS-серверів " і пропишіть:

  • 1.1.1.1
  • 1.0.0.1

Встановіть галочку " Підтвердити параметри при виході " і натисніть OK.

Наcтройка служби DNS від CloudFlare в Windows 10

5. Вимкніть Lite Mode на телефоні

Функція Lite Mode призначена для скорочення і економії трафіку. Вона блокує деякі стилі і використовує кешовану версію сайту, що призводять до багатьох помилок. Якщо ви відчуваєте помилку Err Connection Closed в Chrome на мобільному телефоні, то відкрийте браузер, натисніть на три крапки у верхньому правому кутку і " Налаштування ". Знайдіть графу " Спрощений режим " і вимкніть його, якщо він включений.

вимкнути упращенія режим Chrome mobile

Порада: Якщо вище нічого не допомогло, то скористайтеся антивірусним сканером як Zemana або Dr.Web.