Як виправити помилку 0x80070017 в Windows 10

Помилка 0x80070017 в Windows 10 April 2018 (1803) перериває оновлення при його установці в системі. Причиною цього коду зупинки може бути неправильна конфігурація служб, WiFi або пошкоджених файлів кеша. Деякі користувачі скаржаться, що ця конкретна помилка, також з'являється в більш старих версіях Windows. Маючи справу з цією конкретною проблемою, деякі експерти вважають, що пошкоджені компоненти Windows Update також можуть бути одним з факторів його виникнення. Отже, давайте розберемо широкий спектр виправлень, які допоможуть вам обійти помилку 0x80070017 в Windows 10.

Рішення помилки 0x80070017 в Windows 10 при установці оновлень

1. відключити периферійні пристрої та зовнішні USB-пристрої

Відключили все периферійні пристрої, крім миші і клавіатури і перезавантажте ПК. Тепер вимкніть підключення до Інтернету і продовжите установку Windows, поки вона не досягне 100%.

2. Запустити засіб усунення неполадок Windows Update

У Windows 10 передбачені різні варіанти усунення неполадок, які можуть вирішити різні проблеми, що виникають на вашому ПК. Якщо ви стикаєтеся з помилкою 0x80070017 в Windows 10, то даний інструмент може виправити цю проблему. Давайте розберемо.

  • Натисніть кнопок Win + I , щоб відкрити " Параметри ". Далі натисніть " Оновлення і безпеку ", з лівого боку виберіть " Пошук та усунення несправностей ", а з правої, знайдіть " Центр оновлення Windows " і натисніть на нього один раз, далі " Запустити засіб усунення неполадок ", і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Ви також можете завантажити спеціальну утиліту від Microsoft щодо усунення неполадок. Після завершення процедури перевірте, чи усунуто помилка 0x80070017.

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

3. Скидання компонентів Windows Update

Якщо проблема продовжує зберігатися навіть після запуску засобу усунення неполадок, потрібно "Скинути компоненти оновлення Windows". Можливо, компоненти Windows Update не функціонують так, як повинні. Спробуйте перезавантажити їх, виконавши наступні кроки.

1. Натисніть кнопок Win + R , щоб відкрити діалогове вікно " Виконати ". Далі введіть в нього cmd і натисніть  Ctrl + Shift + Enter,  щоб відкрити командний рядок від імені адміністратора.

win + r cmd командний рядок

2.  Як тільки відкриється командний рядок, запустіть такі команди один за іншим. Тут необхідно натиснути Enter після кожної команди. Виконання цих команд призведе до перезапуску всіх служб оновлення, пов'язаних з Windows, і помилка 0x80070017 в оновленні Windows 10 April 2018 повинна зникнути. Можете подивитися керівництво, як виправити помилки в центрі оновлення Windows 10.

net stop wuauserv

net stop cryptSvc

net stop bits

net stop msiserver

Ren C:\Windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old

Ren C:\Windows\System32\catroot2 Catroot2.old

net start wuauserv

net start cryptSvc

net start bits

net start msiserver

Автоматична зупинка і запуск служб через CMD

4. Виконати перевірку chkdsk і sfc

Для значного числа користувачів помилка 0x80070017 може статися через пошкоджений диска або системного файлу. Тому просто сканування за допомогою команди chkdsk допоможе вам виправити цю помилку при оновленні.

1.  Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть  chkdsk C: /f /r, де C: - системний диск на якому встановлена система windows 10. Дочекайтеся закінчення процесу і перезавантажте ПК.

chkdsk C: / f / r

2. Відкрийте назад командний рядок від імені адміністратора і введіть команду  sfc /scannow, щоб виправити пошкоджені, відсутні системні файли.

Перевірка і відновлення файлів

5. Відключити сторонній антивірус

Кілька користувачів згадали на різних форумах, що їх антивірус заважає системі оновитися і призводить до помилки 0x80070017 в Windows 10. Тому просто відключіть певні функції антивіруса і подивіться, чи зберігається проблема. Якщо помилка 0x80070017 в Windows 10 все ще існує, спробуйте повністю відключити антивірус. Наступним кроком буде повне видалення антивіруса. Ваша система буде захищена стандартним захисником Windows, тому вам нема чого турбуватися про те, щоб повністю видалити антивірус з вашої системи. Якщо це усуває проблему, то саме час переключитися на якийсь інший сторонній антивірус.

6. Встановити оновлення вручну

Якщо оновлення Windows не вдалося завантажити з помилкою 0x80070017, спробуйте вручну завантажити оновлення з офіційно каталогу Microsoft. Для цього, зверніться до керівництва, як встановити будь-які оновлення Windows вручну.

7. Оновлення драйверів

Застарілий і пошкоджений драйвер пристрою може призвести до помилки 0x80070017 в оновленні Windows 10. Отже, можливим рішенням цієї проблеми є оновлення драйверів вручну.

  • Натисніть кнопки Win + X і виберіть " Диспетчер пристроїв ". У вікні, що з'явилося ви побачите всі свої пристрої, натисніть на кожне і обновіть їх.

Оновити драйвер SSD

8. Виконайте чисту завантаження

Якщо ви підозрюєте, що інші драйвера або програми є винуватцями виникнення помилки 0x80070017 при оновленні в Windows 10, виконайте чисту завантаження. Цей спосіб є хорошим варіантом для усунення цієї помилки з ПК.

9. Виконайте оновлення через MediaCreationTool

Якщо помилка 0x80070017 все ще створює проблему, ви можете виконати оновлення через MediaCreationTool, щоб усунути її. Процес оновлення буде встановлювати останню версію Windows з відповідним драйвером і підтримувати всі пов'язані з нею програми.

  • Спочатку завантажте і встановіть "MediaCreationTool". Для цього перейдіть за цим посиланням і натисніть кнопку " Завантажити засіб зараз ". Тепер запустіть інструмент і виберіть варіант " Оновити цей комп'ютер зараз ". Дотримуйтесь інструкції на екрані і будьте уважні, якщо Вам потрібно зберегти ваші особисті дані і файли. Вам така можливість буде надана. Сподіваюся, що вищевказані способи допомогли Вам виправити помилку 0x80070017 при установці оновлень Windows 10.

Оновити цей комп'ютер зараз MediaCreationTool