Windows 10: Автозавантаження програм

Всім відомо, чим більше програм ви встановлюєте на свій ПК з Windows, тим більше часу потрібно для завантаження самої системи Windows. Це пов'язано з тим, що при установці більшої кількості програмного забезпечення, деякі з них запускаються з системою, що затримує процес завантаження. Більш досвідчені користувачі знають, як відключити автозапуск деяких програм при завантаженні Windows, але чи знають вони, як додати програму в автозавантаження? Розберемо в цій статті, як видалити, відключить або додати програми в автозавантаження, і де знаходитися сама папка автозапуску в Windows.

Автозавантаження в диспетчері завдань

Найпростіший спосіб подивитися, які програми запускаються разом з системою Windows - це Диспетчер завдань. Натисніть Ctrl + Shift + Esc , щоб його запустити. Також ви можете натиснути правою кнопкою миші по панелі задач або самої кнопкою "Пуск" і вибрати "Диспетчер завдань".

  1. У диспетчері завдань перейдіть у вкладку "Автозавантаження".
  2. Ви побачите список програм, які запускаються разом з Windows.
  3. Є стовпець " Вплив на запуск ", він допоможе вам визначитися.
  4. Ви можете відключити або включити автозапуск програм.

автозавантаження диспетчер задач

Автозавантаження додатків через Параметри

Відкрийте "Параметри"> "Додатки"> "Автозавантаження"> праворуч ви побачите список програм, які запускаються при завантаженні ПК.

автозавантаження додатків

Папка автозавантаження в Windows 10

В папку автозавантаження ви можете додати певні програми (ярлики), щоб вони запускалися автоматично після запуску Windows, або навпаки видалити їх. Шлях по якому знаходиться папка:

Для одного користувача:

  1. C: \ Користувачі \ Ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Головне меню \ Програми \ Автозавантаження
  2. Або натисніть Win + R і введітьshell:startup

Для всіх користувачів:

  1. C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ StartUp
  2. Або натисніть Win + R і введітьshell:common startup

Може бути корисно, як включити приховані файли і папки.

папка автозавантаження

Автозапускаемой програми в реєстрі

Розберемо, як додати програму в автозавантаження через реєстр і де знаходиться шлях. Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху.

Для одного користувача:

  • HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Для всіх користувачів:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

З правого боку натисніть на порожньому полі правою кнопкою миші і " Створити "> " Строковий параметр ". Придумайте будь-яке ім'я, потім натисніть по ньому два рази і додайте шлях до програми яка повинна автоматично запускати при завантаженні ПК. Читайте нижче, як вона зрозуміє дорогу до програми.

Додати програму в автозавантаження реєстру

Щоб дізнатися шлях до програми, яку хочете додати в автозапуск, просто відкрийте розташування виконуваного файлу (.exe або інші види розширень). Далі вам потрібно затиснути Shift і натиснути по exe файлу правою кнопкою миші, тоді з'явиться пункт в меню " Копіювати як шлях ". Цей шлях вставте в реєстр.

Копіювати шлях програми