Web Companion - Що це за програма? Як її видалити?

Web Companion - програма для безпеки, створена компанією Lavasoft, але тепер відома як Adaware. Web Companion захищає налаштування вашого браузера від несанкціонованих змін і діє як буфер між вашим браузером і шкідливими сайтами. Працює за технологією фільтрації в реальному часі і виявляє шкідливі URL-адреси. Ці адреси програма блокує не відвідуючи їх, тим самим шкоди не буде завдано вашій системі. Але, не все так гладко.

Чи потрібна програма Web Companion?

Коли програма була під компанією Lavasoft, то дуже багато критики було. Програма Lavasoft Web Companion встановлювалася сама з іншим ПО, і в деяких випадках не було можливості встановити галочку на згоду установки . Я вважаю, це вже порушення безпеки. Другою хвилею критики був обман користувачів з боку підтримки Lavasoft. Також, багато користувачів скаржилися, що після видалення програми Lavasoft Web Companion, на комп'ютері залишалися глюки , як розширення самі додавалися в браузер Chrome без згоди, комп'ютер працював повільніше. Програма Web Companion заснована на SDK Komodia, Який був вразливий для ноутбуків Lenovo, що знижує довіри в безпеці. І саме вагомий аргумент, не на користь програми Web Companion, це те, що він відключає вбудований антивірус захисник Windows 10 , до якого довіри більше в плані безпеки.

захисник Windows Відключений

Чи повинен я видалити Web Companion?

Так. Роблячи висновок з вище перерахованих аргументом, програму Web Companion потрібно видалити, так як вона має інтегрований доступ до браузеру і може збирати всі дані про вас. Програма відключає вбудований захист Windows 10, позбавляючи вас потенційної безпеки в реальному часі. Погана репутація і нав'язлива тиха установка дає задуматися, що, щось не так.

Як правильно видалити Web Companion?

Крок 1 . Програма Web Companion може не відображатися в видаленні програм, але перевірити варто. Натисніть Win + R і введіть appwiz.cpl , щоб швидко відкрити видалення програм. Якщо в списку є програма, то видаліть її.

видалити WebCompanion

Крок 2 . Перейдіть по шляху C: \ Program Files (x86) і якщо є папка Levasoft , то видаліть її.

розташування Lavasoft Web Companion

Крок 3 . Якщо папка не видаляється, то потрібно завершити процес. Натисніть Ctrl + Shift + Esc , щоб відкрити диспетчер задач. Знайдіть у списку WebCompanion.exe і завершите процес, натиснувши по процесу WebCompanion.exe правою кнопкою миші.

WebCompanion.exe в диспетчері

Крок 4 . Далі очистимо останки програми в реєстрі. Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. Виділіть першу графу " Комп'ютер " і натисніть Ctrl + F. Введіть у вікно пошуку Web Companion , встановіть три значення галочками, як на малюнку нижче і натисніть "Знайти далі".

видалити в реєстрі Web Companion


Далі почнеться пошук по слову Web Companion. Як тільки буде що-небудь знайдено з цим словом, то ви повинні видалити цей запис.

в реєстрі видалити Levasoft


Як видалили запис, повторіть пошук назад, як показано в кроці 4. І так багато разів, поки не буде в підсумку нічого не знайдено зі словом Web Companion. Ви повинні видаляти всі записи де виявите це ключове слово.

в реєстрі отстаткі Web Companion