Windows не вдається завершити форматування

Якщо ви намагаєтеся відформатувати зовнішній жорсткий диск, SD-карту або USB-накопичувач, але отримуєте повідомлення про помилку  Windows не вдається завершити форматування , то ви можете слідувати цьому керівництву, щоб виправити цю проблему. Зазвичай з цією проблемою стикаються, коли натискають правою кнопкою миші на пристрої в провіднику і вибирають "Форматування". Це може статися через неправильне формату диска або якщо він пошкоджений.

Помилка системі Windows не вдалого форматування

Windows не вдалося завершити форматування: SD-карти, USB-флешки, Накопичувач

Існує кілька способів вирішити цю проблему, розберемо по порядку і що робити.

1. Управління дисками

Якщо дію з форматуванням в Windows закінчується помилкою, то ви можете скористатися допомогою "Управління дисками".

  • Натисніть кнопок Win + X і виберіть Управління дисками .
  • Натисніть правою кнопкою миші на пристрої, який видає помилку і виберіть Форматувати .
  • Тепер вам потрібно вибрати ствердну параметр щодо файлової системи, розміру блоку. Якщо завдання буде успішно завершена, ви зможете використовувати свій диск відразу після цього.

Форматування через управління дисками

2. Використання командного рядка

Це рішення може працювати, навіть якщо перше рішення не допомогло. Ви можете використовувати командний рядок для форматування жорсткого диска, SD-карти, USB-накопичувача або будь-якого іншого носія. Перш ніж почати, ви повинні записати або запам'ятати букву диска , який ви хочете відформатувати. Зробивши це, відкрийте командний рядок і запустіть наступну команду:

  • format D: /fs:ntfs

Тут "D" - буква диска, яку ви запам'ятали для виправлення помилки, а "ntfs" - це файлова система. Цей процес займає багато часу, навіть якщо у вас є USB-накопичувач ємністю 4 ГБ. Тому не закривайте вікно ні за яких обставин. В іншому випадку ваш диск може бути пошкоджений.

Форматування пристрою через CMD

3. EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master - це зручне програмне забезпечення для управління дисками, доступне для Windows. Незважаючи на те, що версія має преміум-версію, безкоштовна версія буде працювати добре. Завантажити та встановити EaseUS Partition Master на свій комп'ютер. Має один недолік, це відсутність російського інтерфейсу.

  • Тепер переконайтеся, що диск, який ви хочете відформатувати, підключений і клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть " Format partition ".
  • Тепер вам потрібно вибрати мітку розділу, файлову систему, розмір кластера і натиснути кнопку " Застосувати ".

EaseUS Форматування флешки