NTUSER.DAT: Що це за файл в Windows 10?

Система Windows дозволяє створювати кілька облікових записів і налаштування кожного окремого профілю, який зберігає в реєстр такі параметри, як персоналізація, робочий стіл, папка документів, а сам файл NTUSER.DAT містить ці параметри конфігурацій. Коли ви вносите зміни в систему, наприклад, змінили картинку робочого стола або пересунули панель задач в праву сторону, то інформація зберігається в реєстрі. Крім того, коли ви виходите з свого облікового запису, то перед виходом вона зберігає інформацію в файлі ntuser.dat . При наступному вході в систему, Windows завантажує інформацію з файлу NTUSER.datв пам'ять. Це знову завантажує всі налаштування в реєстр і тим самим завантажується ваша конфігурація профілю. Якщо ви видалите файл NTUSER.dat, всі зміни і налаштування повернуться до значень за замовчуванням або видасть помилку "Служба профілів користувачів не вдалося увійти в систему".

По суті, коли операційна система завантажує обліковий запис користувача, вона посилається на файл NTUSER.dat цього користувача, щоб відобразити його призначені для користувача настройки. Коли користувач змінює свої налаштування, Windows створює журнал і зберігає попередні налаштування в ньому для резервного копіювання, а також зберігає нові налаштування. З цього в реєстрі у вас повинна бути резервна копія вашого з розширенням " .bak ".

Де знаходиться файл ntuser.dat?

Це прихований файл, і вам потрібно включити "показ прихованих файлів і папок", а сам файл NTUSER.DAT знаходиться по шляху C: \ Users \ Ваше_імя_пользователя . Ви також можете натиснути поєднання клавіш Win + R і ввести % userprofile% , щоб швидко потрапити в місце розташування файлу NTUSER.DAT.

розташування файлу NTUSER.DAT