Завантажити mss32.dll і виправити помилку в Windows 10/7

Якщо ви граєте в ігри, то напевно зустрічалися з помилкою відсутнього файлу mss32.dll в системі Windows 10/7. Помилка зазвичай з'являється, коли ви намагаєтеся запустити гру або програму, і може звучати по різному: Файл mss32.dll відсутня, Mss32.dll не знайдений, Неможливо знайти mss32.dll, Неможливо запустити додаток, так як mss32.dll відсутня .

Є багато причин за цією помилкою. Наприклад, ви скачали піратську гру з торрента і ріпак погано був упакований, без деяких додаткових файлів. Цей DLL файл також може бути пошкоджений або бути відсутнім в системі. Антивірус теж не можна виключати, він міг його додати в карантин або просто знайшов в цьому файлі вірус і видалив його. Є багато причин, і розберемо різні рішення, щоб завантажити оригінальний mss32.dll файл і виправити помилку в Windows 10/7.

Оновити або встановити DirectX

Бібліотека mss32.dll є частиною DirectX і буде логічним оновити або встановити його.

 1. Перейдіть на офіційний сайт Microsoft і скачайте DirectX 2010р. Це повністю замінить всі файли, пов'язані з DirectX, включаючи ті, які пошкоджені або відсутні.
 2. Перейдіть сюди, щоб встановити DirectX для кінцевого користувача через онлайн-установник. Це замінить всі відсутні файли на вашому комп'ютері, але не буде ефективним, якщо ваш файл пошкоджений.

Остання версія DirectX доступна тільки через служби Windows Update, і для них немає окремого установника. Це керівництво може допомогти вам, яка версія DirectX призначена для систем Windows 10/7/8.

Скопіюйте файл DLL самостійно

Якщо у вас помилка тільки в одній грі або програмі, то проблему можна вирішити, просто скопіювавши файл mss32.dll в папку з грою або програмою. Не завантажуйте DLL файли зі сторонніх сайтів, вони не допоможуть вам вирішити проблему і можуть бути завірусовани. Де взяти файл mss32.dll? -На вашому ж комп'ютері, на ПК у одного або своєму другому.

 • Відкрийте провідник і виділіть зліва " Цей комп'ютер ", далі просто напишіть в пошуку mss32.dll (знаходиться у верхньому правому кутку).
 • На зображенні видно, що у мене на ПК виявився цей файл. Натисніть по знайденому файлу mss32.dll правою кнопкою миші і виберіть копіювати. Далі просто вставте його відразу в корінь папки гри або програми. Може бути так, що в папці з грою буде папка bin , то вам доведеться вставити в цю папку bin.

mss32.dll

оновити драйвер

Деякі ігри або програми можуть бути залежні від драйверів відеокарти, процесора і основних апаратних пристроїв. В даному випадку, бібліотека mss32.dll пов'язана зі звуком і відповідає за коректну обробку звуку в іграх і програмах.

 • Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв.
 • У списку, якщо будуть жовті значки у вигляді знаку оклику, то у вас проблема в драйвері (потрібно видалити і оновити). Якщо немає значків, то поновіть основні драйвери, як відеокарта, звук . Для цього краще зайти на офіційний сайт виробника і завантажити останню версію драйвера.

Графічний відео драйвер

Сканування на віруси і карантин

Якщо у вас стоїть сторонній антивірус, то варто подивитися карантин, раптом антивірус знайшов в mss32.dll вірус і додав його в свій чорний список, що тим самим файл непрацездатний для системи. Антивірус може спрацювати і помилково. Є й зворотний бік цієї ситуації, що у вас навпаки віруси на ПК, і необхідно їх знайти. Скористайтеся НЕ антивірусом, а антивірусним сканером, як Dr.Web CureIt або Zemana AntiMalware.

Запуск вбудованого інструменту SFC і DISM

Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команди по порядку, чекаючи закінчення процесу після кожної. Ці команди сканують систему на наявність пошкоджених і відсутніх системних файлів і автоматично виправляють помилки.

 • sfc /scannow
 • DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Перевірка і відновлення файлівДивіться ще:

 • На комп'ютері відсутня api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
 • Завантажити xinput1_3.dll або d3dx9_43.dll для Windows 10/8/7
 • Відсутній файл api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll
 • Mfplat.dll відсутній або не був знайдений в Windows 10 / 8.1 / 7
 • SFC і DISM: Перевірка і відновлення системних файлів в Windows