Як виправити помилку Video_TDR_Failure в Windows 10

Atikmpag.sys, nvlddmkm.sys і igdkmd64.sys - це повідомлення про помилку, яке ви виявляєте на синьому екрані смерті (BSOD) в Windows 10. Це повідомлення з'являється в основному при оновленні Windows з більш старої версії до останньої. Як правило, виникає конфлікт між апаратними і зовнішніми драйверами графічних карт під час оновлення. Іноді ця помилка переходить в цикл перезапуску і процес закінчується тим, що відображає таке повідомлення про помилку:

При бажанні ви можете знайти в Інтернеті інформацію за цим кодом помилки: Video TDR Failure (atikmpag.sys) (nvlddmkm.sys) (igdkmd64.sys) .

  • atikmpag.sys - Системний файл драйвера відеокарти AMD Readon.
  • nvlddmkm.sys - Системний файл драйвера відеокарти GeForce.
  • igdkmd64.sys - системний файл драйвера Intel Graphics.

Video_TDR_Failure

Помилка BSOD (синій екран) завжди викликає тривогу і насторожує. Більшість користувачів з відеокартами AMD, GeForce і Intel Graphics, скаржаться, що зустрічають цю помилку. Існує системний файл з ім'ям atikmpag.sys, nvlddmkm.sys і igdkmd64.sys, який змушує комп'ютер показувати "синій екран смерті". Якщо це станеться у вашому випадку, ви можете спробувати спочатку оновити драйвери. Є ще одне ефективне рішення, щоб виправити помилку  atikmpag.sys , nvlddmkm.sysigdkmd64.sys на синьому екрані з повідомленням Video TDR Failure в Windows 10, яке ми розглянемо нижче.

Виправити помилку atikmpag.sys, nvlddmkm.sys, igdkmd64.sys в Windows 10

Оскільки конфлікт між обладнанням і драйверами створює проблему, видалення проблемних драйверів в безпечному режимі призведе до усунення помилки. Наступні кроки допоможуть вам легко виправити помилку:

1. Натисніть меню " Пуск ", потім натисніть на іконку " Вимкнення ".

2. Затисніть кнопку Shift + Перезавантаження . Вам потрібно натиснути і утримувати кнопку шифт , потім мишкою натиснуто на пункт " Перезавантаження ".

Перезавантаження з спеціальними параметрами windows 10

Якщо ви не можете завантажитися на робочий стіл, то дивіться керівництво, як завантажитися в безпечному режимі при завантаженні windows 10.

3. У такий вікні синьому вікні "середовище відновлення" перейдіть за параметрами " Пошук і усунення несправностей "> " Додаткові параметри "> " Параметри завантаження "> " Перезавантажити ".

4. Після перезапуску, виберіть варіант завантаження в " безпечному режимі ". Натисніть на кнопку F4, F5 або F6, щоб Включити безпечний режим з вашими потребами.

Безпечний режим в середовищі відновлення

5.  Після перезавантаження в безпечному режимі вам необхідно видалити вразливі драйвери, що створюють помилку. Затисніть гарячі кнопки Windows + X і виберіть " Диспетчер пристроїв " зі списку.

6.  Знайдіть рядок " Відеоадаптери ", розведіть дерево і ви побачите свою відеокарту. Натисніть на ній правою кнопкою миші і " Видалити пристрій ".

Видалити драйвер відео карти

7. Якщо вам буде запропоновано " Видалити програми драйверів для цього пристрою ", то поставте галочку і натисніть " Видалити ".

Видалити програми драйверів для цього пристрою

8. Як тільки процес видалення буде завершено, вам потрібно буде видалити програму установки  AMD CatalystGeForce Experience або Intel Graphics . Це може бути і будь-яке інше програмне забезпечення пов'язане з графічної відкритий. Натисніть кнопок Win + R і введіть  appwiz.cpl , щоб запустити " видалення програм ".

appwiz.cpl Видалення програм Windows 10

9. Перезавантажте комп'ютер. Тепер завантажте оновлену версію драйвера відеокарти з сайту виробника. І таким чином помилка Video TDR Failure з кодом  (atikmpag.sys) (nvlddmkm.sys) (igdkmd64.sys) на синьому екрані в Windows 10 повинна зникнути.