Як обрізати відео на комп'ютері без програм в windows 10

Коли ви завантажуєте відео з інтернету, є велика ймовірність, що воно містить вступ, титри, позначення автора. Це особливо актуально для більшості роликів або альбомів. Хоча це не має великого значення, але це може бути досить не зручно кожен раз дивитися вступ і кінцівку витрачати на це зайві хвилини часу, коли ви просто хочете насолоджуватися фактичним відео. Раптом ви просто вирішили обрізати велике сімейне відео, щоб вибрати найкращі моменти і кадри.

Існує безліч безкоштовних інструментів для обрізки цих непотрібних частин, всього за кілька кліків. Однак, якщо ви використовуєте Windows 10 з оновленням Fall Creators, вам не потрібно використовувати стороннє додаток. Ви можете обрізати відео, використовуючи вбудований додаток  " Фотографії " та " Кіно і ТБ " абсолютно безкоштовно, не купуючи сторонні спеціалізовані програми.

Хороша річ в цьому підході полягає в тому, що на відміну від більшості сторонніх інструментів вам не доведеться вручну встановлювати якість, дозвіл та інші параметри. Він автоматично встановлює фактичну якість і дозвіл відео, яке ви намагаєтеся відредагувати. У цій статті буде показано, як використовувати обидва додатки для обрізки відео.

Обрізати відео за допомогою програми Фотографії

Додаток "Фотографії" в Windows 10 є дуже значущим. Здатний індексувати відкрили фото і додавати до себе в сховище. Також має дуже багато корисних функцій редагування і з кожним оновленням стає краще і функціональніша.

 • Виберіть відео, яке хочете обрізати.
 • Натисніть на ньому правою кнопкою миші, виберіть "Відкрити за допомогою"> " Фотографії ", після чого запуститися додаток "фотографії".

Відкрити відео за допомогою програми фотографії


 • Перетягніть мишку вгору, щоб з'явилася панель налаштувань.
 • Натисніть вгорі на " Змінити і створити " і виберіть " Обрізати ".

Обрізати відео в додатку фотографії


 • У що з'явився редакторі просто перетягніть білі кружечки на той фрагмент відео, який вам потрібно обрізати.
 • Можна натиснути кнопку Play і подивитися, як буде виглядати захоплений кадр.
 • Коли ви задоволені результатом, натисніть кнопку " Save as " (зберегти копію).
 • Виберіть місце для збереження, задайте йому ім'я і натисніть зберегти.

Обрізати фрагмент відео

Обрізати відео за допомогою програми Кіно і ТБ

Додаток "Кіно і ТБ" є частиною windows 10 для відтворення відео файлів будь-яких форматів. Також можна транслювати з інших пристроїв і навпаки. Дуже зручний і простий у використанні.

 • Натисніть правою кнопкою миші на відео файл, який хочете обрізати і виберіть "Відкрити за допомогою", знайдіть " Кіно і ТБ ".

Відкрити за допомогою програми Кіно і ТБ


 • Знайдіть знизу емблему олівця, натиснувши на неї можна, вибравши " Обрізка ".

Обрізати відео в додатку Кіно і ТБ


 • Перетягніть білі кругляши на кращий момент, який вам потрібен.
 • Натисніть "Save as" для збереження.

Обрізати відео в Кіно і ТБ


Висновок:  Я відкрив властивості однакових обрізаних відео файлів. Одне зроблене в програмі "Фотографії", а інше в "Кіно і ТБ". Істотну різницю після обрізки відео не видно, але варто врахувати що "фотографії" - краща якість, але гірше ауді відтворення. У додатку "Кіно і ТБ" навпаки - якість аудіо краще, але гірше відео потік. Ці значення мізерні і по суті вони однаково зберігають фактичні дані вихідного відео.

Характеристики обрізаного відео