Помилка UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP в Windows 10

Помилка пов'язана з процесором і ядром windows, коли процесор генерує операцію і ядро системи windows не може підхопити цю дію, то система видає синій екран з повідомленням про помилку  UNEXPECTED KERNEL MODE TRAP  і кодом помилки  0x00000007F . Ця помилка вказує, що процесор Intel згенерував пастку, і ядру не вдалося зловити цю пастку. Загальною причиною є відмова обладнання з-за несправності пам'яті. Вам потрібно з'ясувати можливі причини цієї помилки. Проблеми можуть бути пов'язані з пилом всередині ПК, несправним апаратним або програмним забезпеченням, пошкодженими системними файлами, несумісністю драйверів.

Як виправити UNEXPECTED KERNEL MODE TRAP в Windows 10

1. Перевірити недавно встановлене обладнання або програмне забезпечення

Якщо ви встановили на комп'ютер нове обладнання (пам'ять, жорсткий диск, мережеву карту і т.п.) або програмне забезпечення, це може послужити причиною цієї помилки BSOD. Основною причиною цього може бути несумісність між компонентами комп'ютера. У разі програмного забезпечення, то програмне забезпечення неможливо офіційно підтримана для Windows 10 і може працювати в режимі сумісності. У разі апаратного забезпечення, може бути несумісний з іншим обладнанням або в деяких випадках, апаратне забезпечення може бути настільки старим, що драйвери цього апаратного компонента можуть не підтримувати сама операційна система. Ви також можете відключити всі зовнішні пристрої, такі як принтер, сканер, USB-накопичувачі і т. П. А потім перезавантажити комп'ютер. Потім підключіть пристрої один за іншим і подивіться, чи видає синій екран.

  1. Видаліть недавно встановлений ПО. Воно може бути старим і несумісно з системою Windows або самим устаткуванням ПК.
  2. Якщо ви встановили недавно нове обладнання, то витягніть його і поставте зворотне старе, щоб переконатися.
  3. Почистіть ПК від пилу всередині. Зверніть увагу, що потрібно дістати RAM-планки і вставити їх назад.
  4. Вимкніть всі USB зовнішні пристрої. Чи не справні зовнішні пристрої, як флешка або принтер, можуть видавати цю помилку. Вимкніть всі і перезавантажте ПК.
  5. Спробуйте зробити нове завантаження систему.

2. Оновлення драйверів пристроїв

Існує велика ймовірність того, що встановлені на вашому комп'ютері драйвери несумісні з Windows 10.

  1. Оновлення драйверів пристроїв через диспетчер пристроїв. Якщо система не змогла автоматично оновити будь-якої драйвер, то перейдіть на сайт виробника і скачайте з офіційного сайту.

3. Діагностика RAM на помилки

Натисніть кнопок Win + R і введіть  mdsched.exe , щоб запустити діагностику пам'яті. Дотримуйтесь інструкцій на екрані. Діагностика почнеться після перезавантаження ПК.

  • Повне керівництво, як діагностувати помилки RAM.

4. Використовувати перевірку системних файлів

Системні файли можуть бути пошкоджені, що може викликати помилку UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP. Открйоте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду sfc /scannow.

  • Повне керівництво по відновленню системних файлів.

Перевірка і відновлення файлів